Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Наръчник на [re: Пин]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.07.13 17:07



Познай как с нетърпение чакам да дойде сбабичосването, че да не се налага да разширявам вече картотеката със СРС-та и наблюдения



Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Наръчник на [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.07.13 17:09



чакай сега - ако се прави на Ентелегент, каква мастика бе, душа?



Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Наръчник на [re: impulce]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.07.13 17:13



споко, лейдето не се губи заради мъж. Други са ми потайните пътечки на мен.

Обаче тоз скорошен шедьовър ме изуми. Мислех, че този модел на свалки е потънал в небитието. Особено предложението за басейн ме лъхна на соц-мухъл. Аз като чух басейн и си представих гадна миризма на хлор и износени джапанки .... sancta simplisita отвсякъде ....



Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Наръчник на [re: moreol]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.07.13 17:17



ти ще кажеш, че не върви. Един бивш ме ''атакуваше'' по т. 5 като бях на 25 години. Даваше ми още 5 тогава до сбабичосване. Така че си зависи от сваляча, а не от възрастта на обекта.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.13 17:18



Моргано, аз съм имала такова преживяване преди няколко години, като се присетя и пак ме напушва смях. Едно старо приятелче, знаем се от доста години, ме кани у тях на гости. Аз, каквато съм патка, не се сещам предварително за какво иде реч. Отивам аз у тях (жена му беше на гости при майка си), той приготвил една трапеза, вади ми някакви ракийки и салатки и накрая изплю камъчето - искал да ме е..е. Цялата ситуация беше доста смешна, дето викаш - соц. реализъм. Поне на един ресторант да ме беше поканил, като решил да ме сваля, не че няма пари за това. Отгоре на всичко като му отказах и си тръгнах се й нацупи.





Тема Re: Наръчник на [re: copadevino]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.07.13 17:29



абе страховито е това, да го закъсат до там мъжете.

Но е съчетание на техните собствени страхове и предразсъдъци. Виж, 'твоя' не е смеел да отлепи гъз от къщи. И с право ти се е разсърдил - толкоз пари се е навътрял за трапезата, а ти ....



Обаче т. 5 и мераците за ''разкрепостяване'' просто ме вдъхновяват. Един вид ''изнудват'' така. Манипулатори, разбираш ли

Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано22.07.13 17:31



знаеш ли кво се сетих - за кво изобщо излизате с разни мумии?
Ситото трябва да е по-ситно, кви са тия кафета и басейни?!



Развратът е секс, в който ти не участваш.

Тема Re: Наръчник на [re: asFARas]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.07.13 17:42



тази мумия попадна в серията ми на бизнес срещи - нарочих си една масичка на вървежно кафе и предната ми среща свърши бързо, а следващата бе след час. ''Мумията'' като звънна точно след бързо приключилата среща и и бе казано "идваш или гориш" гледай как цъфна като майска роза за 10 мин.

Обаче басейновият фолклор ме изуми. За едно нищо време, ''мумията'' си направи добре и кондензирано презентацията. По всички точки. Даже разказа и милите си семейни моменти с деца и внуци ..... После обаче трябваше да местя мястото за втората бизнес среща, защото времето ми беше лимитирано все пак ....

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.13 17:44



Абе като за закъсали, поне да знаят как да си поискат. То и за това подход си трябва. И да не пробутват разни клишета, като описаните от теб. Пък отгоре на всичко да се мислят за оригинални.



Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано22.07.13 17:46



На такива ли се натъкваш, в последно време?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.