Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: moreol]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.07.13 16:39



Е вие сте били някакво изключение. Наскоро пуснах тема за отношението на българите към голотата и по мои скромни наблюдения има още доста какво да се желае.





Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: Francuzoikata]  
Автор moreol ()
Публикувано14.07.13 16:51



пропуснал съм я, какво си казала накратко?





Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: impulce]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано14.07.13 17:13



Уф, голем зор вече за тия оргазми, голямо нещо! Колко народ живее без секс или с незадоволителен такъв и не е умрял.
Не им се занимава да се обясняват с партьора защо, пък как и какво, и си симулират. Какво толкоз сте взели да ги мислите ви се чудя - тяхна си работа.
Надали чакат вас тук да им обясните, че доматите не се ядат с коловете.

Редактирано от shshtt на 14.07.13 18:02.



Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: moreol]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.07.13 17:37



Бяхме поканени на Европейския фестивал за голи снимки в Южна Франция и ми направи впечатление,че французите са доста отворени на тема голота, влизаха в галерията с деца от всякаква възраст. Също така от опит знам, че американците и канадците никога не биха си купили картина-снимка-склуптура, изобразяваща голота дори и да е нещо съвсем модерно и прикрито. Чудих се какво е отношението на българите към голотата и разказах, че примерно в моето семейство беше табу.





Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: Francuzoikata]  
Автор пТичка ()
Публикувано14.07.13 18:19



колежка на майка ми не е знаела какво е това оргазъм до към 40-тата си (а може и отгоре) година, когато поради раздяла с мъжа си тръгнала с нов мъж, с когото за първи път е изпитала въпросното усещане... майка ми казваше, че като са били на някаква почивка заедно и се чули една сутрин от съседен балкон стонове разни, писъци, а колежката й скочила да вика полиция, защото решила, че се бият... така че, очевидно има всякакви случаи, и аз не вярвах, че е възможно на такава възраст да не си наясно, все пак във всеки филм вече има секс-сцена, обаче явно жената така и не е имала такъв опит...





Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: Francuzoikata]  
Автор пТичка ()
Публикувано14.07.13 18:24



проблема е в семейството - когато мама и тати не ти проронват и думичка за онова, нищо че си навършила възраст, в която най-нормалното е вече да го правиш... но защо пък просто да не си затвориме очите, като родители и да се надяваме по този начин детето ни да остане възможно най-дълго чисто и неопетнено?!?





Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: Francuzoikata]  
Автор moreol ()
Публикувано14.07.13 18:25



Мисля че това е съвсем нормално.... французите ги изключваме... те са си развратени още от ренесанса

... и аз не намирам за нормално родители да насърчават 7-8 годишни деца да гледат полови органи и сексуални актове били те и творение на изкуството... какво разбира едно 7 годишно дете от изкуство ...



Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: пТичка]  
Автор moreol ()
Публикувано14.07.13 18:29



Подходящата възраст вече е мноро релативна и разтегателна, но затварянето на очите изобщо няма да го опази чисто и неопетнено.

...


Ох, обърках се, помислих си че това го пиша на франсето

Редактирано от moreol на 14.07.13 18:31.



Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: impulce]  
Автор Niamh ()
Публикувано14.07.13 18:38



Ами за мен е по-трудното начинание, психически не е за мен тази работа и никога не съм го правила, а и от едно 11-12г. не ми се е налагало.



Тема Re: да си поиграем на любов?нови [re: moreol]  
Автор пТичка ()
Публикувано14.07.13 18:41




така де, и аз това казвам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.