Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: При отказване на секс [re: TV Junkie]  
Автор Niamh ()
Публикувано01.07.13 19:24



Разбрах те, казваш ми - щом съм на или под критичния минимум в секса, да ставам и аз TV Junkie

зряло и адекватно

Не мога ли да съм си TV Junkie сама на дивана, без някой същевременно да си мисли, че има връзка с мен...



Тема Re: При отказване на секс [re: Niamh]  
Автор moreol ()
Публикувано01.07.13 19:27



... ясно, твоя чосек да не е предприемач ... в такива среди съм и наблюдавам младите изключително много се вманиачават на тема бизнес. Ама бизнес не се прави от всяко дърво, а те като са луднали всеки ден с нова бизнес идея ...и вечно нямат пари разбира се.... имам да обирам сумати му заеми от предиремчи Щом го финансираш, ясна работата. Ето ти статията, която ще ти обясни къде бъркаш

Why It Is Impossible For Entrepreneurs To Have Girlfriends


Редактирано от moreol на 01.07.13 19:28.



Тема Re: При отказване на секс [re: moreol]  
Автор Niamh ()
Публикувано01.07.13 19:35



То добре, ама съм ти кака и поназнайвам вече прекалено много за мъжката душа

знам какво има в 99% на 'пазара' и нещо не ми се заживява с някой, с който ще се лъжем, че се обичаме, че си вярваме и т.н. ... ако ме разбираш

Изброените от теб неща са за такива като теб още зелени ентусиасти. Но добре че има такива.



Тема Re: При отказване на секс [re: Niamh]  
Автор moreol ()
Публикувано01.07.13 19:54



Явно и ти си предприемач, щом толкова добре познаваш 'пазара'

... нямам намерение да защитавам и да издигам в очите ти мъжкото съсловие. Казваш че те е страх да се залъгваш, а сега какво правиш? Живееш във връзка, в която си несигурна, незадоволена и очевадно нещастна.... Говориш ми за пазара... в една друга тема и зайчето ми говори за отчаянието си от мъжете.... наистина има много брак там навън, но за една качествена жена все ще се намери нещо читаво, не мислиш ли? С тея 4 години моногамна връзка как го сондира пазара я ми кажи ? Или се позоваваш на твоите приятелки, които се оплакват след като са скочили на на няколко бройки за последната седмица и са останали разочаровани .... от размера на мъжките им достойнства... Една качествена, красива и умна жена, която знае колко струва винаги ще си намери качествен мъж, нея не я притеснява че на пазара продават само увяхнали краставици ... и сега идва въпроса, ти от каква жена си, како?



Тема Re: При отказване на секс [re: moreol]  
Автор Niamh ()
Публикувано01.07.13 19:57





А знаеш ли какво е примерно при някое настояване да си вкара малко повече режим и график в работата, за да има по-нормален живот, да следва тирада, прелюдия към караница за това, че мен родителите са ме възпитали еди как си... да работя на заплатка, да кътам в банкова сметка, надявам на пенсия и прецъквам дистанционното..... ако всички били като тях/мен, ако нямало такива като него и т.н. и т.н. основните ни сблъсъци са все такива, не съм го оценявала... Аз не съм го търсила бизнесмен, по една случайност попаднах на такъв.



Тема Re: При отказване на секс [re: Niamh]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано01.07.13 20:06



Разбирам, неприятното е, че си и финансово зависима, доколкото разбирам - работиш за него. Така човек по - трудно се наема да къса пъпната връв. Не мога да оправдая липсата на нежност с работохолизма, обаче. В общият случай - всеки мъж желае да е стабилен, от него се очаква да полага усилия и така и трябва, така и става, но не едното за сметка за другото. Аз също живея с мъж, който държи на кариерата и му се радвам. Но: с моят човек сме от 10 години, имали сме своите върхове и спадове, не само в секса - а въобще, но до момента не е имало път, в който да се разминаваме и да не ме хване за гъза или за циците, въобще - да не се закачи, да не си го потърси. Може и да няма секс всяка вечер, може и да се шегува само, а сексът да си остане мираж, може и да вдигне кръвно даже някой път от служебни неща, но той му е в главата, генерално, мащабно - концептуално - в жестовете, в милувките, в погледа, в това, че ще ме ухапе нарочно - нищо, че се познаваме от 100 години и онова първоначалното отдавна си е хванало чантата и гащити. Това имах предвид под интимните навици. Човек, който по принцип се държи хладно (оставам с впечатление, че при вас това не е от вчера), не зная дали във вече по - утихналия етап на отношенията би се разпалил. Не мисля. Помисли си за бъдещето, без да съм песимист по - душа..струва ми се, че в такива ситуации по - добре няма как да стане. Само по - зле. Защото така или инак животът мачка, отговорностите нарастват. Кофти е, че имате разнобой не само в спалнята, това също е минус. Обикновено - семейният бизнес е още една спойка, актив в интимното оод, защото каузата е обща и залозите стават вече по - големи. Не знам какво да ти кажа..обичаш ли го?



Тема Re: При отказване на секс [re: Niamh]  
Автор moreol ()
Публикувано01.07.13 20:08



Извинявай, между бизнесмен и предприемач има огромна разлика

... днешно време всеки върти бизнес, циганина със старо желязо, тоя дето разнася закуски с баничарницата... харесвам хората с предприемачески дух, и аз имам не малко от него в себе си, но съм на мнение че човек трябва да обръща повече внимание на живота си докато е млад, разбира се може да ги съчетава нещата и с работата... познавам доста такива хора, които успяват, че и семейства имат... така че да не се извинява.... това което ме фрапира в предприемачите е позитивизма и нахъсването до кръв ... тея ако ебат с такава страст жените им щяха да летят... ние тука в ГЗС сме секс предприемачи

Кажи му че да работиш на заплата няма нищо лошо щом тя е 5 цифрено число ... той нека си изкарва за пенсия от бизнеса



Тема Re: При отказване на секс [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано01.07.13 20:11



и да се отърка и дасе отърка забрави





Тема Re: При отказване на секс [re: moreol]  
Автор Niamh ()
Публикувано01.07.13 20:32



Събирала съм опит отвсякъде, и личен, и чужд. Годинките, годинките имат значение. Секс се намира лесно(какъв да е), но тепърва да те обичат на годинки... че то и млада и хубава бях пак не са ме обичали...

Относно приятелите и приятелките ще ти разбия илюзиите отсега. Те основно се навъртат около гаджетата на своите приятели, познати и колеги, дори роднини.



Тема Re: При отказване на секс [re: impulce]  
Автор Niamh ()
Публикувано01.07.13 20:48



Е, наумила съм си да се разделя с него въпреки че го обичам. Като назидание и на себе си и на него. Защото това, което се задава, ако не направя радикална крачка и промяна, няма да е никак хубаво. Става дума за два вида загуба и коя е за предпочитане. Избирам да не се обезлича. А и от това ще си проличи неговата любов колко я има и какви компромиси може да прави. Аз направих достатъчно.

Иначе в редки случаи е спонтанен и нежен, много еротичен и е мъжът в живота ми, който няма никакви задръжки. Когато е в настроение за продължение, всичко с него ми харесва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.