Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е хубав секс? [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 15:49




Мхм..ами..какво да ти кажа..щом си сигурен, че няма шанс, щом всичко е изказано, коментирано, разяснено - значи наистина животът трябва да продължи. Така е - понякога се разминаваме - за зло..или пък добро, ху ноуз..
Жалко е, когато нещата не са наречени с истинските им имена или хората са се изгубили в превода. Казвам жалко - не защото няма да има и следващи любови (дори и по - големи, дай Боже), а просто, понякога човек среща някоя по - специална половинка, някой, когото наистина иска да опознае и е тъпо да я отмине/пропусне заради недоразумения или липса на диалог. Но щом картите са ви на масата и мислиш, че няма смисъл да общувате...значи..попътен вятър напред!



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: moreol]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано25.06.13 15:55



Не, не...разбрах те много добре.

Именно там е парадокса...бил си готин, точен, дължал си се мило и в същото време, доколкото разбирам си сложил картите на масата....бил си откровен?! Все положителни качества, достойни за мъж...е как да не хлътне момичето.
Един месец е предостатъчен човек да се влюби. Какво влагаш като значение в тази думичка е отделен въпрос, но едно влюбване със сигурност изисква внимание, което вече ти е заявено като желание.



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 15:55



Върна ме мнооого назад, общо взето, като се замисля за разни минали неща, които са ми се случвали - май не ми е било толкова болно някога, че някой не ме иска за партньор, колкото това, че не е намерил думите и подхода - да ми го сподели. Просто от уважение, знам ли, заради.. миналото, заради изжиените неща, заради човеците просто. Моята философия е, че хората не са си длъжни в личен план, т.е.: никой не е длъжен да те харесва, да те иска до себе си, да те обикне, но може да постъпи жентълменски, поне (за женорята също важи).

Правилно постъпваш, според мен.





Тема Re: Какво е хубав секс? [re: ЛУKABИЯT]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 16:00



Честно казано..не очаквах някой мъж да го каже това. Сериозно.





Тема Re: Какво е хубав секс? [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 16:02



Да. Имал съм няколко сериозни връзки, но винаги съм се страхувал от бъдещето, казвал съм си какво ако греша и тя не е човека. Но с нея мога да кажа че наистина бях най-щастливия човек на земата, можех да го изкрещя с всичка сила, за да го научат всички :). Не се страхувах, дори чаках с нетърпение бъдещето, общото ни бъдеще. И си мечтаех тази жена да бъде единствената и последната в моя живот. Не е имало липса на диалог, говорили сме доста, причините са много и сложни както обикновено. И двамата допуснахме грешки и двамата имахме трудности в други области от живота си. Тя винаги ще остане в сърцето ми. Ако реши да се върне сигурно бих я приел. Поне так смятам към момента, не знам след време. Но не мога да седя и да я чакам, живота си продължава, аз ще си го живея, и се надявам да ме сполети нещо такова отново. Никъде не пише че принцесата може да бъде само една





Тема Re: Какво е хубав секс? [re: Zaibne]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 16:06



Мисля че бъркаш силните емоции с влюбването :)



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: impulce]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.06.13 16:08



Да, за всички важи.





Тема Re: Какво е хубав секс? [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 16:10



Чакай че почнахме да водим два паралелни разговора за две различни жени и стана сложно

... нека ти напомня че аз не съм длъжен да й обяснявам нищо, защото тя е тази която ме заряза... 2 пъти и сега ме иска отново обратно.

Редактирано от moreol на 25.06.13 16:11.



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: moreol]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано25.06.13 16:11




Тези думички всеки ги разбира различно.
Влюбването е точно емоция, именно тази емоция предизвиква онези пеперудки в стомаха...нали си ги усещал.



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 16:17



Мисля, че един от големите проблеми

на днешната младешш е, че..много задълбават, ханализира се до безкрай, оглежда се, обмисля се, то са сметки и чудо. Едно време какво е било - хоп - троп две хора на мегдана и ей на, засучеш мустак, намигнеш един - два пъти, сложат ти китката и си вземеш момата..просто и лесно.
Сега, обаче, шубето е голям страх, а перфекционизЪмът е просто нещо мнооого коварно, нож с две остриета. А още по - лошата новина е, че той само закърнява с времето, хората обръгват и им става все по - трудно, според мен, да направят избор и да вземат решение, в личен план. Отделно има и др.причини - по чичко Фройд, ако щеш. Страхът от грешката, кофти семейният минал опит, който не бива да бъде повторен, в търсене на идеалното партньорство и пр.!
Е, нищо вечно няма в този живот..като има грешка, има и прошка..като има непасване, има и раздели. И разводи, и всичко. А хората робуват на страховете си и си стоят самотни или неудовлетворени, но не сами, в търсене или лелеене по идеалния образ. Аз също съм била, разбира се, в тази група, да не си помислиш, че се дистанцирам

Така е - винаги има една любов, която човек помни с по - особен сантимент. Животът си върви, обаче. Както казваше зъбатото човече - няма време.
А тя Съдбата - си знае работата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.