Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е хубав секс? [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 14:44



Ъъъъ..понечвам да кажа нещо - но после се отказвам....





Тема Re: Какво е хубав секс? [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 14:48



Да, напълно наясно съм с това което казваш. Тя ги усети тези неща много бързо, не че аз съм се преструвал... аз не мога да се преструвам, особено когато имам и много силни чувства към друга. До колкото я познавам е абсурд да се навие на фък бъди отношения, но знам ли. Аз от самото начало подходих доста сдържано към нея, защото и тя беше много сдържана и дето се вика беше като cold bitch, обаче в един момент много се разжени и стана мн гальовна (след 1вия секс

).



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 14:53



Ох, опитвал съм много неща като се стремя да не бъда досадник естествено :). Няма да навлизам в подробности, но съм правил неща, които за друга жена никога не съм правил, а и повечето мъже не мисля че са ги правили. А и тя е много сериозна жена, но и твърдоглава, реши ли нещо трудно се променя. Но от около месец и половина вече не съм я търсил изобщо. В даден човек трябва да спре и да приеме нещата, колкото и да не му харесват.





Тема Re: Какво е хубав секс? [re: moreol]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано25.06.13 15:00



Това, че е минал само месец не пречи вече да е влюбена, дори мисля че точно такъв в случаят. Примерно аз никога не бих изисквала внимание...ако няма нещо гнило в Англия.

Не бих звъняла, не бих пращала смс-и, няма да демонстрирам това непостоянно поведение... Момичето има чувства към теб, а факта че се сърди, че я търсиш само за секс е показетелен сам по себе си и трябва да ти говори много. Определено иска нещо повече и ако не можеш да й го дадеш....то правилно си преценил да се оттеглиш.



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: Zaibne]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 15:13



Значи, това че тя си мисли така, не значи че аз съм се държал така. Да, наистина се държа по-сдържано от колкото ако имам чувства и кипящи емоции, но никога, с никоя не съм се държал неподобаващо, най-малкото защото уважавам жените, с които излизам.



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: The Stranger]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано25.06.13 15:27



Когато има пеперуди в стомаха...



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Какво е хубав секс? [re: moreol]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано25.06.13 15:29



Точно защото си се държал добре тя е хлътнала.

В тези отношения винаги съм ценяла честността на 100%. Нещата трябва да са право куме в очите, от всичко най-мразя да съм несигурна, един разговор колкото и неприятен да е за отсрещната страна винаги е по-доброто решение. Ще й направиш услуга ако поговориш с нея.....за нейните очаквания, както и за твойте....в случая..хъм... неочаквания. Естествено ако ти се занимава...



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: Alice in WL]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.06.13 15:33



Много хубаво.



То направо срам да те хване, ако не ползваш някакви суперлативи за определение.



Тема Re: Какво е хубав секс? [re: Фpeди]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.06.13 15:42





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Какво е хубав секс? [re: Zaibne]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 15:42



Не мисля че ме разбра. Това че се държа добре с една жена не значи че й давам очаквания, напротив, напълно съм сигурен че не съм и давал нито грам очаквания за сериозна връзка. А и 1-2 месеца... това не е достатъчно време, за да реши човек дали иска сериозна връзка с някой или не. Ако при теб след 1вия месец решаваш, да с този човек искам сериозна връзка, значи си доста експедитивна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.