Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 19.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 23:27



Не е лъжа.


Дядо ми (мир на праха му)бил влюбен в по - малката сестра, но, когато отива да я иска при чорбаджиите - казват му..аааа - не. Ние имаме по - голяма, по ред на номерата, момко. И така - цял живот - я гледа отстрани, а същевременно е достатъчно наблизо. Не зная дали тя е била в течение, но..Представяш ли си..
Аз - не мога.



Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 23:28



Ама кво станало, взел по-голямата ли?

Що не си я е маркирал и да изчака



Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 23:31



Ми да, взел я, а възлюблената останала за друг. Освен това, имам само благи спомени от тях, като семейство. Явно са се заобичали, в последствие..





Тема Re: Ми като синови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 23:35



Абе мани ти..тук не говорим за първи срещи..А за мащабно - концептуално вълнение, по различно време!





Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.06.13 09:47



И така - цял живот - я гледа отстрани, а същевременно е достатъчно наблизо. Не зная дали тя е била в течение, но..Представяш ли си..
Аз - не мога.


Представям си го като един ад.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ми като синови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.06.13 09:47



Ти може да си се вълнуваш и без да се изчервяваш





Тема Re: Ми като синови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.06.13 09:49



Виждаш ли какви жени е имало тогава, пък сегашните капризи ...





Тема Re: Ми като синови [re: moreol]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.06.13 09:50



аз съм много срамежлив да ви кажа, но не знам що никоя не ми вярва като й кажа

Ти имаш време да преодолееш това, но аз тъй ще си мра, явно - срамежлива. Всеки, на когото съм го казала, умира от смях, ама презглава се хилят.


Не спрях да се изчервявам, аз се червя и от други емоции, например от сдържан гняв.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 26.06.13 09:52.



Тема Re: Ми като синови [re: paзбиpaм]  
Автор moreol ()
Публикувано26.06.13 09:54



... аз не съм срамежлив, глупи... казах го иронично, затова и не ми вярват ... а за червеното лице... кажи им че си ходила на плинг



Тема Re: Ми като синови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.06.13 10:08



Добро утро!
Ъъъъ..за кои жени говорим сега, че нещо голяма тарапана е около теб, младеш..
За жените от предходните епохи ли или за тези, които прекомерно се вълнуват?
За другото - въпрос на тренировки, май, въпреки, че пак понякога ми се случва. То е подобно на трепетите, когато се изказваш пред публика, но това се тренира, а другото, може би, защото е малко по - лично..и затова е по - трудно.
Ти трябваше да пуснеш една отделна тема, обаче, защото гледам, че в сладки раздумки под шипковия храст - направо фокусът на дискусията е избягал здраво. Предполагам, че двете с Разбирам все таки ще можем да умилостивим автора някак..ама знае ли човек..




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.