Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: paзбиpaм]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 22:16



Ти риби ли си?





Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: moreol]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.06.13 22:17



Не, потърпевш от много роднини Риби Телец.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Онзинови [re: asFARas]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.06.13 22:18



ден със Сара из Балкана си приказвахме дали да не си поръчам нещо, дето да се взема при теб и да се носи при мен, като онова, дето ми беше на гърба.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ми като синови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 22:21



Абе ние се таралясваме тук, затова така - с правата лопата.
Какво ще се занимавам тук с бележки, пъблик - репъблик и това е, горе на трибуната...
Но! Ела да ме видиш, когато съм на фаза - съща Рада от Радини вълнения.
Немалък оксиморон, но още никой не се е наел да ме диагностицира официално, за щастие или не!





Тема Re: Ми като синови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.06.13 22:27



Но! Ела да ме видиш, когато съм на фаза - съща Рада от Радини вълнения.

И аз така, бе! То тук лесно да сме устати, нали майтапи си правим, ама като е сериозно, как ти се спича и се прай на мома-англичанка - сакън, да не ми проличи.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: paзбиpaм]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 22:53



Е значи си имаш доста вземане даване с риби. Телците и рибите се привличат като магнити.





Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: moreol]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.06.13 22:55



Живота са ми отровили Рибите.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ми като синови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.06.13 23:19



Най - досадният издайник е..да те помете горещата вълна, да ти са качи кръвта и да ти пламнат бузите!Това не се покрива с никакъв фон дьо тен, за жалост, ко ще и да е най - марковият.


Или - трябва с мистрията да го плеска човек..което пак не е оферта. Ного гадно, мда.



Тема Re: Какво е хубав секс?нови [re: paзбиpaм]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 23:21



Като те гледам още креташ





Тема Re: Ми като синови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.06.13 23:25



Ама ти не знаеш как да действаш

... веднъж с едно гадже на 1ва среща мното ми трепереше под лъжичката (аз съм много срамежлив да ви кажа, но не знам що никоя не ми вярва като й кажа )... та още от самото начало й викам по телефона, слушай ся, като се видим след малко бузите ми ще са червени щото ме е срам... тя през цялото време не повярва и си остана с впечатлението че е от студа




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.