Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ненови [re: Francuzoikata]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.06.13 18:14



знам, пак не го разбирам. Анти ми е дори и най-малкият шанс да те сгащят.

Както не проумявам как някои хора прибавят страст към връзката си със скандали, въпреки, че никога не мога да забравя един помирителен секс.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ненови [re: paзбиpaм]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.06.13 19:17



Въпрос на характер. Една моя приятелка прави секс в метрото, аз примерно чак дотам няма как да стигна. Най-малкото заради хигиенните условия.


А това със скандалите също не го разбирам. След караница хич не ми е до секс.



Тема Re: Ненови [re: Francuzoikata]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.07.13 01:21



След караница хич не ми е до секс.

Какъв ти секс, то ми иде да го убия, секс ще правя!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Не [re: paзбиpaм]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.07.13 12:39



И ние сме така. Обикновено след караница не си говорим няколко часа/дни, докато ни мине малко, че двама с гореща кръв на едно място си е предпоставка за подобни убийствени мисли.





Тема Re: Не [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано01.07.13 15:56




Аз съм, беше съвсем, ама съвсем непредвидено..любима, стара и зелена улица, сравнително тиха.
Толкова много го исках, че...не знам въобще дали е предполагал какво става под полата ми. А пък, когато го усети..Направо падна пердето от един момент нататък и за двамата. После съм си мислила..ами, ако някой беше решил да се прибира, или да излезе, или да се загледа от улицата, или да си изпуши една цигара на терасата..да, беше топло и сенките даваха някакво убежище, ама..къде ни е бил акълът - не ми е много ясно. В гащите, предполагам. Общо взето се отървах с едно напудрено с мазилка сако и кирташка чанта, паднала незнайно къде в мрачовата. Без свидетели.



Тема Re: Не [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано01.07.13 16:04



Аз не се считам за класически ексхибиционист, нито пък за комплексар.


Просто - ако имам вина - тя е в това, че понякога, макар и рядко - са ми много слаби ангелите и общо взето - където ме споходи меракът. Предавам се!То не се трае бе, жена...мога ли да унищожа нещо толкова спонтанно влажно и гореща с..дай сега да си викаме такси, дай сега да видим къде беше бунгалото..я да си сгънем хубаво гащите, че да не стане двоен ръб..понякога просто те тряска и дотам. Пада ти пердето, очите ти кървясват, лигите ти потичат и ставаш животно. Човещинка.
Е, не е всеки ден, разбира се..



Тема Re: Не [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано01.07.13 16:33



И аз си го представям горе-долу по подобен начин.
Определено не бих искала целия квартал да ме гледа с пуканки по балконите (всъщност тук и без това няма почти такива), но ето виж как ти се е запечатал спомена.





Тема Re: Не [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано01.07.13 16:38



ти да, ама той се е въртял като глух заек ...
мен ми се е случвало преди доста години така 2-3 пъти би му майката ... и от напрежение не можеш да свършиш ... изобщооо



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Не [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано01.07.13 16:49




Мне, нямаше глухи, нито слепи, мисля, че и двамата получихме каквото търсехме, но, ако ме питаш..ако условията бяха една идея по - комфортни - нямаше да се приключи толкова бързо. Поне на мен ми се искаше още, не се заситих, а може и да съм била затъжена..аз успявам да се хабстрахирам от околностите, явно..



Тема Бе [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано02.07.13 00:26



то аз кви простотии и къде ли не съм правила, като се сетя-а ....

Ама не съм била съвсем самичка, де.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.