Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Създава ли ви  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано17.05.13 09:44



проблем неграмотността? Има тука един флиртаджия около мен, всичко беше добре, докато не преминахме към писмената реч. Направо ме хвърли директно в първо отделение на детската градина. Рязко ми падна интереса, колкото и абсурдно да звучи това.

Не претендирам, че аз съм перфектна, всеки греши, но при него става въпрос за много груби пропуски, а все пак говорим за мъж в зряла възраст! От друга страна не върви да му правя забележки, темата е доста деликатна. Че така де...отщя ми се. Нещастна съм. Интересно ми е, какво при вас е в състояние да провокира подобни чувства.



Тема Re: Създава ли ви [re: Zaibne]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.05.13 10:29



Хич не е абсурдно да загубиш интерес към мъж, който допуска груби правописни грешки.
Аз наскоро отхвърлих такъв. С него контактувахме чрез смс-и. Ала не успях да преглътна думи като зъП, еФтин, недорОзОмение и т.н.

Минавам за много тактичен човек, но ей Богу, в случая не издържах и след 58-мата грешно изписана дума, си позволих да му направя забележка.
Той се оказа пич, браво за което, и ми отвърна, че няма нищо против да го науча на добър правопис. Също щял да прочете книги, които му препоръчам.
Иначе не беше лош човек. Просто не е наблягал на четенето и уроците, а повече на спорта. Даже ми домъчня сега за него...



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Създава ли ви [re: Zaibne]  
Автор free styler (GM)
Публикувано17.05.13 10:53



и на мене ми пада от сериозна неграмотност. това означава ниска категория, което за мен не е секси;)



Тема Re: Създава ли ви [re: saksun]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано17.05.13 10:54



Ох......значи не съм единствена в лудостта си.

Направо ми избоде очите честно! Натъкнах се на неща от сорта на......."оста", "сигорно", "въбще", "утивам за кафе"...... В крайна сметка се опитах да направя една лека забелжка, но според мен се почувства некомфортно, тъй като се оправда с бързина при изписването... А иначе е супер пич, всичко му е точно...внимателен, не изпростява, доооста добре изглежда. При нас е просто флирт и не би трябвало един правопис да ме впечатлява толкова, все пак няма да се омъжвам за него....и въпреки това ме човъркааа....

Редактирано от Zaibne на 17.05.13 11:05.



Тема Re: Създава ли ви [re: free styler]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано17.05.13 10:59



Вчера един приятел ми вика..."Абе ей, какво общо има секса с правописа?!"

От една страна е прав, но от друга като си представя, че ще ме целува в "остата".



Тема Re: Създава ли ви [re: Zaibne]  
Автор free styler (GM)
Публикувано17.05.13 11:11



На секса не пречи, ако има привличане, обаче пречи на флирта, който е много по- на интелектуално ниво, отколкото на чисто физическо:)

мен ниското ниво не ме привлича отдавна. някак си не са ми и красиви, дори и да изглеждат добре,,,



Тема Re: Създава ли ви [re: free styler]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.05.13 11:20



Да, така си е.



Тема Re: Създава ли ви [re: saksun]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.05.13 11:24



В тоя смисъл - вечния въпрос: дебел и грозен, но умен и добра компания vs. неграмотен и скучен спортист?





Тема Re: Създава ли ви [re: free styler]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано17.05.13 11:55



Да, но самият флирт е един вид прелюдия към секса.....В тази връзка как въобще една жена да стигне до секса, като предиграта на интелектуално ниво куца....





Тема Re: Създава ли ви [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано17.05.13 11:58




Дилемата е голяма...
Особено ако намесим и едно доста разпространето мнение, че видиш ли от един интелектуалец е**ч не става...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.