Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 10.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Elections [re: Eden Flamingo]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано11.05.13 15:34



Нелогични? Аз?
Скъпа моя, аз съм очевидно по-напред от теб и с логиката, и с общуването с мъже, и със свирките.
Като споменах, ти още ли работиш в чужбинско?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Здрасти, здрасти! [re: Vitalite]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано11.05.13 15:35



+1

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Elections [re: Luchezara]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано11.05.13 15:36



Кога съм казала обратното?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Elections [re: JSmith]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано11.05.13 15:38



Донякъде това е вярно, но проблемът според мен е друг. Масата от тези хора, които биха били съкратени, ще имат да вземат обезщетение минимум 6 месеца. Това как да е. Другият проблем е, че тези хора ще бъдат назначени отново в администрацията. Гаранция!

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Elections [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано11.05.13 15:59



Ах, Котано, ти си :)

Харесва ми потенциала в експозето ти. Силно съм впечатлена от признанието за свирките. Мисля, че трябва да посетиш клуб Програмисти. Те там са крайно нуждаещи се, a ти, имам спомен, че имаш ниски критерии.

Но все пак държа да ти кажа, че не съм в настроение да изпадам във виртуални конфликти. Или ще чакаш да стана, или и ти като мен ще излезеш навън - ти в двора с кокошките, аз на една лодка в една река - и ще се наслаждаваме на уикенда. And may the force be with you, young Skywalker.


Редактирано от Eden Flamingo на 11.05.13 16:00.



Тема Re: Elections [re: Luchezara]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано11.05.13 16:10



Аз също харесвам служебното правителство. Top quality. Хора с абсолютно реални качества, постижения и потенциал. Не актьори, не братовчеди на някой. В едно правителство трябва да има юристи и финансисти. Никакви други. Като отида на балет, очаквам балерини и, о, каква изненада, балерини танцуват, не гюлехвъргачки. Затова ми е непонятно как може да има хора, които ще гласуват за Светльо Витков примерно. Хиподил е това. Хиподил. Пълен цирк.


Редактирано от Eden Flamingo на 11.05.13 16:10.



Тема Re: Здрасти, здрасти! [re: Vitalite]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано11.05.13 16:13



Ами то няма и нужда. Вие сте самите карфици за собствените си балони.

Но моля, подходете сериозно към реалния казус. Готино ли ще ви е от утре да почнете да плащате 30% данък? Вместо 10%?




Тема Re: Elections [re: paзбиpaм]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано11.05.13 16:15



Не е хубаво да се забравят такива неща. Радвам се обаче, че с един постинг мога именно да припомня колко съм велика.

Иначе защо играеш на дребно? Сложи директно 30 емотикона, за да ме убедиш колко ти е смешно.




Тема Re: Elections [re: saksun]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано11.05.13 16:29



Спокойно, саксън, аз също все още имам проблем с думат п***а. И да я кажа, и да я напиша. Все още не се е появил някой да ми предложи по-възпитан, но секси звучащ еквивалент.

Но кур - това е друго нещо. А твърд красив кур - съвсем. Особено, когато върви в комплект с мъж, който ти е епицентърът, осевата линия и острието, по което се разхождаш с красивите си токчета.




Тема Re: Elections [re: Eden Flamingo]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано11.05.13 16:42



...кво ти се привиждат на теб курове, само меки пишки останаха и за нищо не стават, много очаквате вие от тези партии виждам , че и доверие даже ще им гласувате, ама то е казано че две безкрайни неща има на тоя свят ....ти предполагам знаеш за кво иде реч ....ама дерзай,млада си, хубава си ,все ще се намери прав и здрав кур за да седнаш с усмивка



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.