Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: не е ли едно и същонови [re: Ivan Petrov]  
Автор coleen ()
Публикувано08.05.13 08:33



Защото жената която не държи на външния си вид губи част от своята същност!

PURE ENERGY


Тема Re: Гледане или усещаненови [re: BambiBambina]  
Автор coleen ()
Публикувано08.05.13 08:35



Не.



Напротив! Съдя от моята гледна точка. Е, да не е половин декър задник де, но широкия таз определено придава женственост; малко като с гърдите е. Всеки размер върши работа, но има нещо естетическо в размера.

PURE ENERGY

Тема Re: Гледане или усещаненови [re: paзбиpaм]  
Автор coleen ()
Публикувано08.05.13 08:38



Сигурна съм, че има мъже, които харесват това, обаче няма да си признаят, за да не им се подиграват другите. Нали от десетилетия се лансират за първи красавици разни анорексични таласъми, подвижни закачалки за друхи, разхождащи ги по подиумите, тапицирани скелети и още мога да изреждам.


Аз пък харесвам такива жени и пет пари не давам ако някой ми се подиграва заради вкуса ми. Точно анорексичните таласъми не ги намирам за крайно привлекателни, макар че и те си имат своя чар.

PURE ENERGY


Тема Re: Гледане или усещаненови [re: _Brave_]  
Автор coleen ()
Публикувано08.05.13 08:40



170-172 см (ръст) и 77 кг. - това били идеалните мерки на най-привлекателните жени, според едно световно изследване.

Аз бих предпочел 160-165 см и 55-60 кг. 77кг ми е... твърде множко; не съм културист.

PURE ENERGY


Тема Re: Гледане или усещаненови [re: adeli]  
Автор coleen ()
Публикувано08.05.13 09:35





PURE ENERGY

Тема Re: Гледане или усещаненови [re: _Brave_]  
Автор coleen ()
Публикувано08.05.13 09:37



Когато едим мъж си обича жената си я ебе, ако ще да е на 101 години, защото за него е най-красивото същество на света.

+1

PURE ENERGY


Тема Re: Гледане или усещаненови [re: LILKA_SM]  
Автор пТичка ()
Публикувано08.05.13 11:25



Нали няма идеални хора и всичко да си им е наред? Тук повече нещата опират до това до колко ще се примириш с онова, което те отблъсква и дали положителните неща са повече.

съгласна съм, но имах предвид, че ако нещо в него (дори и едно да е) те отблъсне (и дори и да се примириш с този недостатък) впоследствие обикновено излизат наяве и други недостатъци, а накрая просто се разделяте, та си мислех дали пък още първата лампичка, когато е светнала не е трябвало да се вземе предвид



иначе си права, идеални хора няма, но има хора, които са идеалните един за друг



Тема Re: не е ли едно и същонови [re: coleen]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 13:56



Това е точно така. А мъж, който не се поддържа /това не значи да бъде по-суетен от женска/, няма никакви шансове.



Тема Re: К'во?нови [re: PipilotaV.]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 14:00



Пипи, живея в тази държава от 7,5 години. До момента, не съм чула ЕДИН италианец да каже, че я харесва. Падат си по Белен, Шарлийз, Скарлет, но по Моника - не. То, всъщност, италианците принципно нямат високо мнение за сънародничките си.



Тема Re: Таянови [re: PipilotaV.]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано08.05.13 14:01



Историята с джейми датира няколко години назад, когато "гроздето" си му остана прекалено високо. Така че, хич не му и обръщай внимание - няма шанс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.