Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Гледане или усещане [re: paзбиpaм]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано07.05.13 14:59



..Мъже!!! кажи ми сестро кво да ги праиш друго освен да ги ебеш, просто няма никаква друга алтернатива



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Гледане или усещане [re: adeli]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.05.13 15:04



При това много от тях и за туй не стават.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Гледане или усещане [re: paзбиpaм]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано07.05.13 15:16



...ами зависи как ще го заплашиш, мъжете принципно са страхливи, като кажеш че ще кажеш на цялата махала че не може, найш как бързо ще вземе да се старае, ще бъдеш дори и приятно изненадана



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Гледане или усещане [re: Ivan Petrov]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.05.13 15:28



Според мен единствено неуместно би било да обсъждаме определени параметри и физически характеристики, тъй като привличането е странна работа понякога, вкусове- различни, пък и невинаги най- секси мъже са онези, които са най- привлекателни чисто визуално. При жените също има неуловими неща като излъчване и чар, които идват отвътре, въпреки че едва ли само на тях може и трябва да се разчита.


И все пак, не бих избирала между двата варианта. Добре е да има някакъв баланс, тъй като е за предпочитане човек да не затваря очи, за да се абстрихира от гледката. Обикновено даваш шанс на усещането, едва когато си привлечен от останалото.




Тема Re: Гледане или усещане [re: adeli]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано07.05.13 16:06



Теб това не те засяга (щото си хубава), но... Ти знаеш ли как се дига уй на мечка стръвница или ококорен киликанзер?

Ми, то не е машинка - да натиснеш червения бутон и айде. Те затова жените от край време искат да са хубави, защото знаят грозната истина, че мъжете-ярмомелки (дето каквото им пуснеш смилат) са отчайващо малко. Както и тези с патологичен сатириазис.



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Гледане или усещане [re: _Brave_]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано07.05.13 16:13



..не съм много съгласна с теб защото грозноватите жени по вашето мерило си намират доста бързо мъже , докато красивите по призумция че много са желани се дънят много яко, да не говорим че някои си остават и стари моми точно по тази причина, че са с висока летва , накрая остават смуртени и сбръчкани и дори кантонерите им се назландисват ....така че всичко е относително



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Гледане или усещане [re: adeli]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано07.05.13 16:20



Грозноватите жени (макар, че това е отчайващо субективно определение) имат компенсаторни механизми :) Както се казва тя природата си знае работата. Освен това има един много мощен афродизиак - любовта. Когато човек е влюбен (ама истински) всеки дефект, се превръща в ефект :) Не случайно е казано, че "Любовта е сляпа". А, както всички ние тук знаем любовта идва ненадейно и безпричинно, често неоснователно, да не кажа - членовредително (това във връзка с темата за лошите момичета). Когато едим мъж си обича жената си я ебе, ако ще да е на 101 години, защото за него е най-красивото същество на света.
Е, те това е.



IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Гледане или усещане [re: _Brave_]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано07.05.13 16:23



....абсолютно верно, само не мога да го разбера защо го правят мъжете, все пак всеки нов аромат възбужда



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: не е ли едно и също [re: Ivan Petrov]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано07.05.13 16:29



А какъв е твоят същински въпрос?





Тема Re: Гледане или усещане [re: adeli]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано07.05.13 16:30



Кое?

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.