Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Гледане или усещаненови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор coleen ()
Публикувано09.05.13 09:52



на меча

PURE ENERGY

Тема Re: Ахахаха,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано09.05.13 12:13



..всъщност това е удобно за мъжа ако погледнеш и от друг ъгъл, никакви ангажименти по поддръжката и винаги може да си вземе шапката и да се чупи ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: не е ли едно и същонови [re: Ivan Petrov]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано09.05.13 13:05



Това важи с пълна сила и за по-суетните мъже. Впрочем, малко неща са по-неприятни от суетен мъж.



Тема Re: :)))нови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Ivan Petrov (новак)
Публикувано09.05.13 17:53



Ще се опитам да ви обясня накратко. С един пример. Знаете какво представляват сайтовете за запознанства, то е всъщност виртуален модел на реалните места за запознанства. Разликата е, че е формализиран (изработен е математически чрез компютърен софтуер) и е много благодатен за изследвания с математически методи (статистика), тъй като се свежда до една формална база данни.
Виждал съм в интернет изследвания и анализи на базата на данни, взети от такива сайтове:
Мъжете поголовно разглеждат профили на жени. Правят си някакъв подходящ профил, но ги интересува доколко им допадат дамите.
При женските профили картината се различава драстично. Повечето време жените разглеждат профили на своите "съпернички", очевидно търсейки и налагайки своето място сред тях.

(стана много дълго, но тук му е мястото за още една илюстрация, как жените са готови да пръснат хиляди за силикон, бутикови парцали и труфила, на които, бога ми никой мъж не отдава значение, но те са "козове" в женската йерархия)



Тема Още по-добренови [re: adeli]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано09.05.13 22:10



изобщо да не позволява такива експерименти на свой гръб



Кучкоразводач...

Тема Това , че ти не обръщашнови [re: Ivan Petrov]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано09.05.13 23:01



внимание на външния вид ( което не го вярвам), не означава, че другите мъже не го правят.



Тема Завист :))))))нови [re: PipilotaV.]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано09.05.13 23:06



Бамбито( Голяяяяяяямата гражданка ) се изложи тука....

Според мен само за да се направи на интересна...





Тема Re: Гледане или усещаненови [re: LILKA_SM]  
Автор SSS_111 (непознат )
Публикувано10.05.13 01:11



Много правилно казано!





Тема Re: Още по-добренови [re: KiroGermaneca]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано10.05.13 09:24



...зависи какво искаш от една жена, ако искаш и очакваш многоооооо....
той експеримента сам идва



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема A,нови [re: adeli]  
Автор KiroGermaneca (Експонат)
Публикувано10.05.13 11:09



ако става дума за девойка само за развлечение - туй друга бира



Кучкоразводач...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.