Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Интелигентността и Секса  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.04.13 10:33



Добро Утро !
Лежерни, топли и сексуални да са ви почивните дни



Прочетох едно мнение в съседната тема, че жената на коментираният не била привлекателна, но била интелигентна и се сетих да ви питам нещо

Интелигентността на даден индивид /разбирайте мъж или жена/ влияе ли ви на либидото ?

Подобно на авторката в съседната тема съм си мислела, че съм извратена, когато ми се иска да разкъсам гащите на някой, който реша, че е надарен с висока интелигентност.
Не я разделям на социална, емоционална и каквито там други видове има.Вярвам, че е природно зададена и не подлежи на придобиване. Затова, когато я забележа ми се иска да се отъркам в нея. Да и се отдам и всичко останало

Защо, как, доколко и къде е мястото на сексуалното привличане към такива хора ?

Държа да подчертая, че не вярвам в теориите и обобщенията, че интелигентните хора са физически непривлекателни

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Jolee]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.04.13 10:52



Високоинтелигентните хора са изключително привлекателни - особено

.

Личният ми опит напълно подкрепя това твърдение.



Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Vitalite]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.04.13 11:06



Благодаря за този клип/песен - закова го !

Много исках да украся темата с нещо подобно, но нямах идея какво да сложа

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Jolee]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано13.04.13 11:32



Такова привличане се нарича сапиосексуалност.






Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Naki]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.04.13 11:50



Ха ! Нямах представа, че си има название

Разръчках нета и забелязах, че хората много се радват, че има определение за това влечение и са научили нова дума.Благодаря за ограмотяването

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Jolee]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано13.04.13 11:51



Моля, няма защо!


Само едно нещо ме смущава, в определението пише "...влечение към даден човек заради неговата интелигентност, независимо от пола му".




Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Naki]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.04.13 11:53




Това и на мен ми направи впечатление....затова се разграничавам да съм крайно сапиосексуална

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Jolee]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано13.04.13 12:32



Абсолютно нормално. Както има хора,които интелектуално не са твой тип,но ти се иска да им скъсаш шортите поради някакъв прастар ген,който ти казва подсъзнателно че тоя ханш примерно добре ще ти изгледа посаденото семе :-D

Не знам аз по друг начин не мога да си го обясня поне.

Нещо подобно е и с интелекта,но ако съм виждал човека и физичеаки не ме привлича поне малко (не е нужно да е красив) пак няма да стане.

Да кажем че имат доооста по-голям шанс





Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Jolee]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано13.04.13 12:36



Привлекателността само за първия поглед е спрямо външноста. После започваме да се оглеждаме в други неща, като интелекта е едно от тях. Привлекателността е съвкупност от качества, поне аз така си го обяснявам за себе си....., но интелекта сам по себе си не привлича, или поне не така силно. Геният може да е зъл, нали? :)
Но да, и най голямата красавица да ми е навита - ако е куха за шест хралупи ще ми се отще...... А не толкова красива външност може да ме привлече с красивият си ум! :)
Общо взето човек си изгражда някакъв мисловен образ на идеалния партньор - не само външност, а интелект, характер, отношение, грижовност и много други малки, но важни нюанси....... и когато срещне някой който се доближава до идеализирания образ - те ти любоФф........ :) Понякога това, че единият показател е много близък до идеалния за нас ни кара да пропускаме други....... обикновено коментара е " спах кога се жених" :)...... та така, има нещо такова, но мисля че не е толкова директно!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Интелигентността и Секса [re: Vitalite]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано13.04.13 12:40



А ние мъжките отвъд високия интелект сме с привлекателни предни части.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.