Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Когато сънувашнови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.04.13 15:21



Назгулче, днес ти е ден - надминал си ме по спам и драскане на глупотевини.

Браво!!!



Тема Re: Когато сънувашнови [re: Nazgulll]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано04.04.13 15:28



Превръщат се в майки на децата ви.



Тема Re: Не бе [re: impulce]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано04.04.13 15:29



Ахахах, яко, ама мен не ме изкефи да се целувам с Иги Поп насън. Иначе ми се е случвало някои хора, които въобще не ми харесват, но по някаква причина са омнипрезентни образи да дадат лице на еротичните ми сънища. Които всъщност най-често не са особено персонифицирани.



Тема Re: Не бе [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.04.13 15:40



Моите също. Хора без лица, или..не съвсем. Но по - скоро само силуети виждам - не лица.
Никога не съм сънувала някой известен секссимвол, например.
Клубари..май не съм сънувала. Имало е хора, които са ми правили силно впечатление със стила си, дори бих искала да ги познавам лично, но..не и на сън.
Сънищата са шантава работа, аз сънувам много идиотски сюжети, особено, когато съм под напрежение някакво. Дори ми се е случвало..да се събуждам и после да си досънувам - но сънят беше страховит, не еротичен. А най - ме е яд..когато се събудя баш преди някоя готина развръзка...





Тема Re: Когато сънуваш [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано04.04.13 15:45



Шшш, дге.





Тема Re: С какво [re: Graefenberg]  
Автор free styler (GM)
Публикувано04.04.13 15:47



много яко - напълно подкрепям. аз лично в повечето случаи действам по този начин. и постигам изумителни резултати там, където на другите не им казват и добър ден:)



Тема Re: А бе така е [re: Zaibne]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано04.04.13 15:48



принципно, ама не съм на сушина.



А понякога ми се е случвало и след неколкодневни маратони да сънувам пак иротика (изговорено с английски акцент).



Тема Re: Когато сънуваш [re: Graefenberg]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.04.13 15:49



Не съм сънувала, че правя секс с някого от форума.



Но преди време ми се присъни един клубар, който стоеше всред огромна поляна. Беше с бяла риза, развяна от вятъра. Тогава реших, че носи определен ник и че отговаря по описание на човека, когото си представям. От доста време не съм го виждала да пише, между другото.

А скоро сънувах друг, но не знам кой беше. Това, което правехме, беше оживеното дискутиране на някакъв въпрос. Имах едничката цел - да му докажа, че аз съм права в случая.
Наистина успях и това ми донесе огромна радост и задоволство. Дори повече отколкото, ако бяхме правили секс.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Не бе [re: impulce]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано04.04.13 15:50



Сънищата са шантава работа, аз сънувам много идиотски сюжети, особено, когато съм под напрежение някакво.

Да, и аз.

Еротичните са ми доста често също неадекватни. Обикновено са някакви фрагменти, които наживо биха били по-скоро смотани, но насън са много интензивни. Оргазмите често ме събуждат.



Тема Re: Когато сънуваш [re: saksun]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано04.04.13 15:53



То това ви е целта в живота на жените. Да ни надприказвате и да сте винаги прави.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.