Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Тази теманови [re: nikie]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.04.13 11:22



взе някакъв неподозиран завой.
Вместо всички да си сложат ръка на сърДцето и да си признаят как настървено, да не кажа злобно - опъват Бобата

, четейки перверзиите на Сара (когато ги сподели, де), как се хилосват с Разбирам, как медитират със свежия хумор на Фаланджи, как отнасят погледа с кадифеното бордо на Пипилота и въобще..други знайни и незнайни герои и героини..ние тук го обърнахме на махленска седянка.
Чакам сега някой да се включи, за да обсъдим банковите ми вложения, CV-ми и бъдещите ми творчески планове.
Аз съм си аз - хубава - лоша, т'ва е положението, Минке (не конкретно към теб, а въобще). Както се казва - нали не съм ви в къщата..за зло или за добро!
Беше просто пример, нищо повече.

ПП: Чувствам се спокойна за срещата, очевидно няма досадно да ме щипеш по гъдза ти. Но може ли поне да седнем от късата страна на масата, че да мога да протягам баджак и да се закачам с автора, под масата. Мисля да му пратя съобщение по Морзовата азбука, почуквайки го..по кокълчетата!



Тема Най многонови [re: Nazgulll]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.04.13 13:55



за тези мъже, които са по над сто кила.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ебаси :-)нови [re: nikie]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано07.04.13 13:58



Мога да се похваля с много неща!


С какво да започна?
Жена ти значи е фина мадама, трудно е да се говори за килограми,на всеки му стоят различно...аз като съм много много слаба,пак не падам на 50,най-много на 53 ,но това няма абсолютно никакво значение да ти кажа...Важното е да се чувстваш добре в кожата си!



Тема Re: Тази теманови [re: impulce]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано07.04.13 15:03



Ейиии, ставала съм за медитация, какъв кеффф



Аз ви бях почнала по ред на участие в темата, ама пецето нещо заби, сега си иска заряднотооо, друг път ще е.

Ама не ви ли казвам на вас, госпойци, и без повод колко ме кефите, м?



Тема Re: Да сядамнови [re: impulce]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано08.04.13 15:23



да се запозная с Морз значи, че знам само SOS.



Да не взема да я объркам с една друга дума със "с" и три букви, не за друго.



Тема Re: Да сядамнови [re: Graefenberg]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.04.13 16:27



Ти май се засрами..





Тема Re: Всъщностнови [re: impulce]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано08.04.13 17:36



обърках думата - не е с 3, а естествено с 4 букви. На латински е с 3.



Дефиницията на "срам" ми е била винаги много трудна, освен когато не става дума за нещо "безсрамно", когато става дума за някакво безочливо държание примерно.



Тема Re: Когато сънувашнови [re: Graefenberg]  
Автор Reo Baldessarini (минаващ)
Публикувано08.04.13 22:15



Вчера сънувах, че съм тигърче.
И сега не зная, дали съм човек, който вчера е сънувал, че е тигърче, или съм тигърче, което в момента сънува, че е човек...



Every Warrior is a Lover

Тема Re: Когато сънувашнови [re: saksun]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано10.04.13 20:54



да ти имам приказливите мокри сънища...



то вярно, че чесането на езика в оппределени ситуации може да мине и за секс, ама чак пък толкова...

Силата е нищо без контрол!

Тема Re: Е,нови [re: impulce]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано10.04.13 20:55



четейки това ти мнение, разбирам защо си предпочитан модел за мокър сън!



Силата е нищо без контрол!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.