Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Deja vu или как преспах със сестра и  
Автор RealGuru (ентусиаст)
Публикувано20.01.13 20:28



Цялата история започна преди две години и половина когато се запознах с Малкото. Малкото е едно младо миньонче - винаги усмихната и положителна. Сексът беше невероятен с нея - а и не само. След срещите и двамата бяхме като презаредени. С малки прекъсвания изкарахме близо 2 години така. Но се наложи да замине в чужбина за известен период от време - бе свързано с образованието и.

Уж си обещавахме, че като се върне романсът ще продължи, но явно тя си е намерила момче на нейната възраст. Предполагам си е дала сметка, че връзката няма как да има развитие, поради приличната разлика в годините. Като се върна пробвах я с едно две обаждания за среща - но получавах уклончиви отговори. И спрях да я "тормозя"

Докато онзи ден не получих съобщение от нея "Сестра ми проявява интерес към теб...". Каката е с 4-5 години по-голяма от Малкото.

Та изконсумирахме интересът на Каката - понеже това си беше една много директна заявка за секс. Беше ми странно.

Предполагам е било идея на Каката. Малкото имаше много високо мнение за мен. А и аз също за нея. Та предполагам е споделяла на Каката. А тя като е останала на сухо по-дълго е решила, що да не се пробва с този тъй "впечатляващ мъж" (циганката умря).




Питате се къде е Deja vu-то в цялата история. Двете са еднакви по структура миньончета. Може би Каката е малко по-висока. Но като цяло от пръв поглед трудно може да предположите, че са сестри. От втори поглед приликите си личат. Еднакви черти като се усмихват, еднакви жестове, еднакви погледи. И еднакво страстен секс правят.

Та Deja vu-то беше в секса. Знаех ерогенните зони на Каката, знаех кога ще свърши. Знаех "този" поглед какво значи. Всичко беше еднакво. Начина на правене на секс, погледите, охкането, свършването - всичко.

Единствената разлика беше изказа. Малкото използваше изтънчен език "Искам те вече!", "Моля те, не спирай!" с/у доста по-грубия език на Каката "Вкарвай го вече!", "Чукай ме грубо!".

А да и Каката имаше силикон в гърдите.

И още нещо с Каката ще продължим да консумираме интереса и към мен - до кога не знам.


Шантава работа.



Тема Re:тази история ми страшно интересна!нови [re: RealGuru]  
Автор SEXYBOY78 ()
Публикувано20.01.13 21:45



Интересна ми е защото моят най-добър приятел по абсолютно същият начин се запозна в сайт за запознанства с една, еба я мнократно и после по-голямата й сестра която беше сгодена за някакъв друг мъж му предложи секс и той и нея я наеба.

И искам да ви питам нещо много важно и ако ми отговорите ще ви разкажа много интересни неща свързани с едно частно изследване което се провежда от повече от 12 години време в България. Та въпросът ми е следния - вие на колко години сте, какво работите и те двете сестри на колко години са и какво работят? Обещавам, че ако ми отговорите на този въпрос ще ви кажа нещо много интересно във връзка с вашата тема!






Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра инови [re: RealGuru]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано21.01.13 10:27



и ся?

With dreams to be a King, first one should be a man!


Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра инови [re: asFARas]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано22.01.13 01:30



Кво ся, ше се женят.





Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра инови [re: ellynora]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано22.01.13 01:49



ще се женят my ass



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра инови [re: asFARas]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано22.01.13 02:36



Забравих, че той вече е женен.

Ма нищо де, нека му налитат братята и сестрите.



Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра инови [re: asFARas]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.01.13 10:10



ми ся -ся кво, нищо, човека писал по топика на клуба, еваларката, малко ерос!
Кажи еба ли я анално, бро, към гурото?





Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра инови [re: RealGuru]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано22.01.13 11:06



Мда, и аз го гледах тоя филм. Не беше лош.



Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра и [re: Nazgulll]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.01.13 11:49



Да, ама тук някои твърдят, че познават и актрисите, изнасящи на крехките си плещи главните роли.



Редактирано от PipilotaV. на 22.01.13 11:50.



Тема Re: Deja vu или как преспах със сестра и [re: PipilotaV.]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано22.01.13 12:31



Сигурно ги познават, може би си казват здрасти като се разминават в коридора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.