Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Как се разпознава?нови [re: Джoaннa]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано28.01.13 16:16



Е някои мъже не обичат котета, предпочитат кучета или по-скоро кучки!





Тема Re: Как се разпознава?нови [re: MarlenaSS]  
Автор free styler (GM)
Публикувано28.01.13 17:54



значи току -що си ги махнала:)
що го приемаш лично? просто исках да ти кажа да не се занимаваш - безсмислено е, и както видя беше безсмислено да дълбаеш, защото ще/си донесеш само разочарования. няма смисъл да търсиш под вола теле, няма нужда да се изследват сложни психологични състояния и мистерии, за да разбереш някаква проста истина:) но вие, жените сте любопитни, а и егото ви не ви позволява просто да махнете с ръка:)



Тема Re: Как се разпознава?нови [re: MarlenaSS]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано31.01.13 22:57



Mързи ме да чета, съжалявам, ако повтарям нечий отговор.

Виж дали не взима антибиотици.

Може отговора да е супер тривиален



Тема Re: Как се разпознава?нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.02.13 23:10




ако ги покрие - защо не



Редактирано от пТичка на 04.02.13 23:10.



Тема Re: Как се разпознава?нови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.02.13 23:12



сега, тука трябва да се уточни -
по-важно ти е да бъде Човек или мъж,
щото ако не ти е важно да е мъж,
темата ти се явява излишна


та, след като се колебаеш относно сексуалността му
все си мисля, че някакси ти е важно да е мъж, а?




Тема Re: Как се разпознава?нови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано04.02.13 23:20



какво да ти кажа...
четох донякъде, не изчетох всичко,
но темата е интересна,
а пък тоя твоя образ още по-интересен
(или скучен) - зависи от гледната точка


обаче предвид твоята възраст той, ако не е по-малък и
ако не е девствен, не знам какво друго му остава,
освен да е гей, щото мъж на тея години да лежи и да се оставя
в ръцете на жената, казвайки й да правела каквото иска с него...
ми, не че хич не ми е мъжко тва, ами направо ми е супер-странно и ако не граничи с обратна резба, то ми звучи поне като някакъв тип малоумие ли, малодушие ли, не знам точно коя е думата, ама не е хич хубава... еле па за мъж... не знам как имаш нерви да се занимаваш... не видя ли, че ме желае или поне, че ме харесва хич не си правя труда да си губя времето и нервите по него... хаха, сетих се нещо готино, което бях забравила, ама е точно по случая:

След мъж и трамвай не се тича - ще дойде друг!





Тема Re: Как се разпознава?нови [re: пТичка]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано05.02.13 20:49



Е, важно е разбира се. Все пак аз съм нормална, не съм лесбийка, нито фригидеса, нито някаква побъркана пуританка.. Имам съвсем нормално отношение към секса, смятам го за нещо естествено във взаимоотношенията между мъжа и жената...

Но смятам, че в една връзка сексът не бива на има водеща роля. Особено след една определена възраст. Връзка без секс мога да приема. Това поетите го наричат платонична любов. Но все пак до колко и до кога може да е платонична... В един момент си задавам въпроса дали е нормално така и къде е причината, ако не е. Но тук някой ме посъветва да не се задълбавам много и да не анализирам... Може би е наистина така е по-добре.



Тема Re: Как се разпознава?нови [re: MarlenaSS]  
Автор пТичка ()
Публикувано05.02.13 22:05



Ааа не, в твоя случай според мен
е наложително да анализираш!
Все пак, не си на 18...
И какво стана в крайна сметка,
изясни ли се що за птица е тоя човек?





Тема Re: Как се разпознава?нови [re: пТичка]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано06.02.13 07:56



Предполагам й се е изяснило, че е странна птица.





Тема Re: Как се разпознава?нови [re: пТичка]  
Автор MarlenaSS (член)
Публикувано06.02.13 15:07



Ами, не... Скри се тотално. Не ми отговаря на 3 СМС-ите. Не смея да му звъня, повече. Всъщност звъннах му веднъж и като набрах номера получих сърцебиене и се отказах. Не знам какво да си мисля. Изглежда има някаква тайна, която укрива. Или просто е от онзи тип мъже - котараци. Завърти се, завърти, подуши помаха опашка и.. И като прецени, че няма полза и не хранят с КитиКет, отпрашва на друг адрес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.