Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Нова година нов ...  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано17.01.13 11:05



кой кво си намери


мислих си да пусна някоя интересна тема. Тъй като аз съм скучен от към въпроси и случки решиш да се по'фалим за изминалата и да си пожелаем за новото година.
Та така мили и любими какво интересно сексуално преживяване имахте? Какво преоткрихте? Какво си пожелавате да ви се случи?


With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Нова година нов ...нови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.01.13 16:36




Аз си признавам, че имах много неприлични помисли на плажа (които завършиха с неприлично заравяне и окопаване в пясъка с цял камуфлаж) към една португалка ли да бе, французойка ли, испанка ли..не можах точно да установя, която бе в компанията на френско говорящи. Скоро така жена не ми е харесвала толкова много..на всичкото отгоре бе дружелюбна и постоянно се усмихваше в моята посока (за чаровната усмивка мисля, че няма нужда да споменавам). Не беше много ясно по линия на мъжо ли, на мен ли, на детето ли, на семейната мила гледка или на др..но аз си я заплюх и в съботния, късен следобед - докато се мажех с плажно мляко - си мислех за нея.

Преоткрих някои позабравени усмивки от старите ленти. Не ме питай в каква светлина..в лек потрес съм все още. Светът наистина е много, много малък, а всички хора са навързани като агнешки чревца.

Пожелавам си скоро да ми се случи някое вълнуващо пътешествие, защото имам нужда малко да изляза от схемата набождащи зъби, памперси и среднощни игри, малко съм уморена и искам да презаредя. Някой флирт също би ми се отразил добре...примерно тдавна не съм се влюбвала, не съм сигурна дали е точно най - здравословното и въобще даже не си го представям точно как ще стане, но може и така някое влюбване да реализирам..за разкош.

А ти?Сега кажи за теб...



Тема Re: Нова година нов ...нови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано18.01.13 08:37



нищо интересно в отминалата година в сексуален план. Все още не съм се пуснал на колежките ама някак си и сърце не ми дава. После като ги знам какви ще ги съчинят ... не ми се мисли


За следващата година си пожелавам много зъбки по-малко среднощен тормоз и повече такъв от сексуално естество
Няма нищо по-красиво от жена влюбена в жена

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Нова година нов ...нови [re: impulce]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано18.01.13 09:10



блазя му на мЪжО ти, имала си лесбийски помисли....





Тема Re: Нова година нов ...нови [re: asFARas]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано18.01.13 09:48



...Настъпа ме много яко по мазола драги, изживях едно дълго и красиво лято далеч от родината с такива преживявания че дори не знам дали са реални. Знам че повече това няма да ми се случи в моят живот , а и не искам, нека си остане като едно малко томче от една гоооляма и дебела книга, такова едно закътанко и да стопля като му дойде времето малкото ми сърчице.
За тази година желая детето ми да го приемат, да е щастливо и да учи това което иска !!!! Амин!



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Нова година нов ... [re: asFARas]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.01.13 11:16



Мисля, че това "няма нищо по- красиво от жена, влюбена в жена" е част от клишетата, битуващи в мъжките еротично- воайорски фантазии.






Тема Re: Нова година нов ... [re: PipilotaV.]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано18.01.13 13:03



...и не само, не ревнуват жените си ...иначе ако споделиш еротичен сън или преживяване с някой мачо, отиде една седмица поне сръдня ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Нова година нов ... [re: PipilotaV.]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано18.01.13 13:14



аз за себе си, като виден воайор, мога да кажа, че съм го наблюдавал не веднъж и много ми допада



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Нова година нов ... [re: Джoaннa]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано18.01.13 13:15




тук нямам какво да кажа. Ще пораста някой ден и това ще мине

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Нова година нов ... [re: asFARas]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.01.13 13:56



Е, на мен много неща ми допадат, ала идеята ми е, че надали влюбена в жена жена е по- красива гледка от влюбена в мъж жена. Не познавам по- красиво и вълнуващо нещо от танца на мъжките ръце, усещането за мъжки рамене и т.н. Така че, нека не спорим.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.