Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Връзките имат смисъл само с красавици!  
Автор Пeтeляx ()
Публикувано11.01.13 11:22



Излиза, че жените с лош външен вид са комплексирани леки жени следствие на което се ебат с всеки срещнат, въртят схеми в личният си живот и нищо добро не става нито за тях, нито за партньорите им. А би трябвало в една нормална
страна жените с не добър външен вид да си седят на гъза и да се съобрязават и да уважават мъжете, тук в страната на абсурдите се получава точно обратното нещо-
грозните се комплексират, завършват някакъв университет и превръщат дипломата си в параван за огромно самочувствие и масови унижения на мъже.

Личния живот не върви по схема, а в обстановка на хоас. В обстановка на хаос вероятността да се случи нещо по-сериозно е мнократно по-голяма отколкото при строго изчисленият ред. Самият ред и схемата за улов на жени по принцип пречи на
късмета с жените защото хабиш напразни усилия да изчисляваш и създаваш нещо и по този начин заобикаляш късметът си.



Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: Пeтeляx]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано11.01.13 12:12



Трябва да си доразвиеш мисълта. Така като те чета, не мога да разбера дали съм красива, щото не провеждам "масови унижения на мъже" и не "се еба с всеки срещнат", или съм грозна, защото имам диплома...



Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Пeтeляx ()
Публикувано11.01.13 12:16



Може да си красива и умна!



Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: Пeтeляx]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано11.01.13 12:22



Егати късмета, ако знаех, че ще ударя такъв джакпот, щях по-рано да си пусна компютъра





Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: Пeтeляx]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано11.01.13 12:38



Мда, пълен хаос е ... в главата ти.







Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: pravil_nick]  
Автор Пeтeляx ()
Публикувано11.01.13 13:21



Чакай да използвам обедната почивка да попиша малко,

Отговор еми отивам на кафе нищо не става, отивам на дискотека нищо не става, отивам на купон и нищо не става, а жени там бол. Става на места и по време където най-малко съм очаквал.



Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: Пeтeляx]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано11.01.13 14:26




я па не ходя на кафе и става
не ходя на дискотека и става
не ходя и на купони и пак става ... ебахти живота.
Кво е туй?! Кажи ми?!

With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: Пeтeляx]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано11.01.13 14:29



кой мъж ще каже, че има връзка с конь?
всеки си му е хубава жената, най-малко в неговите очи и в тези на комшиите



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: asFARas]  
Автор Пeтeляx ()
Публикувано11.01.13 14:32



Точно за това става на въпрос!

Аз имам един приятел бакшиш който е дал повече от 2 бона само по дискотеки с ясната цел да си хване гадже там и е на цели 32 години и досега не е имал нито едно гадже. А имам и друг приятел който никога не е стъпвал нито по кафета нито по дискотеки и сигурно има 5 жени около него без да броим съпругата му.



Тема Re: Връзките имат смисъл само с красавици! [re: Пeтeляx]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано11.01.13 14:35



аз пък имам един приятел дето влиза в дискотеката към 3 часа и в 3:30 излиза с 2 парцала.
Трябва да знае човек какво иска. За да намериш жена за семейство и деца няма да тръгнеш да я търсиш по дискотеките. Там ще търсиш нещо да олабиш и да забравиш ...
2000лв не са кой знае колко пари да счупиш по дискотеки
средно по мин 100 на излизане ... ще се окаже, че твоя човек е излизал има няма 20 пъти

With dreams to be a King, first one should be a man!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.