Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Срок на годност  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.11.12 16:14



Драги клубари,
След 2 години секса замря.


Обикновено свършвам преди него и след това вече не ми се прави каквото и да било. Да пиша ли работата умряла?



Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано10.11.12 17:21



разбира се!



jooooooooooooooj Mile,dugujes mi JETRU

Тема Re: Срок на годност [re: Киро]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.11.12 17:26



Хич не ми е смешно на мен.





Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор eдинak (член)
Публикувано10.11.12 17:28



Викаш, по-готино той да свършва преди теб и после на него да не му се прави нищо? Пък ти да си седиш недо... Да се върнете пак към младоста?





Тема Re: Срок на годност [re: eдинak]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.11.12 17:36



Нямам желание да му доставям удоволствие и секса вече не е каквото беше.Освен че е рядко на всичкото отгоре. А аз съм на 25, нямам накъде да се връщам...много бих искала да се преоткрием,но не знам как и дали изобщо е възможно.Тъпо ми е.





Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.11.12 17:41



Не, не. И при двете ми връзки, продължили повече от две години, сексът ставаше все по - хубав.



Тема Re: Срок на годност [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.11.12 17:43



Т.е. моята връзка отива по дяволите?



Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор eдинak (член)
Публикувано10.11.12 17:49



Ми... опитай с някой, с когото не можеш да свършиш и тогава белким разбереш какво си изгубила.

Или се оплачи на някоя приятелка, която не може да свърши принципно.
А, сетих се. Накарай го отсега нататък да свършва преди теб. Ама само му кажи и го остави.



Тема Re: Срок на годност [re: eдинak]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.11.12 17:59



Нормално е да свършвам с мъж,с който съм от толкова дълго време.Аз ако не свършвах,изобщо нямаше да съм с него.А и истинския проблем е не,че свършвам преди него, а че нямам мерак за секс..с него.
Не искам други мъже на този етап,но се чудя дали това не е знак,че историята ни е пред свършване или това е преодолимо.
Такива екзистенциални въпроси ми се въртят из главата.



Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор eдинak (член)
Публикувано10.11.12 18:13



Ми ти даваш отговор на въпроса си. Оттук ... каквито и съвети да ти се дават ще са излишни. Ти си на ход, решаваш какво искаш от него, бъдеща и така..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.