Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Лошият секс  
Автор Bиkи Kpиcтинa (Барселона)
Публикувано10.12.12 00:07



Знам, че съм се записала в двата клуба, в които пиша, със сълзливи теми - баба е болна, после почина, мразя си роднините, влюбена съм в един, който ме върти. Това го слагаме зад гърба (и благодаря преди това за прекрасните ви отговори), както аз винаги правя, и продължаваме напред.

Та сега да ви споделя какво ме мъчи в момента. Значи, преди време си бях паднала по един пич, който наистина много харесвах. Малко му влязох с бутонките, той нямаше нищо против, после не получих отношението, на което се надявах, но както се казва: не само аз имам право на избор, всеки има това право - защо да не го дадем и на пича, по който си бях паднала? Той очевидно не ме избра, няма драма в това, просто констатация. Реших, че не усещам достатъчно харесване от другата страна и просто се измъкнах на заден от тази история. Не ни било писано.

Та после, за компенсация и за пренареждане на житейските тухли, реших да изчукам един, който очевидно си пада по мен и от доста време ме ухажва. И така се натъкнах на втория най-лош секс в живота си. (За първия в класацията за най-лош секс не искам да разказвам, щото е толкова лош, че и най-фригидната жена на света ще се разплаче, като чуе за него.) Надявах се, че като изпитва някакви чувства към мен, ще има нещо като добро преживяване. Нищо подобно, брат! Той пак си изпитва чувства към мен и продължава, но имаше жестоки затруднения да ми намери клитора... !?

Сега... кой колко мек и колко твърд - това не искам да го обсъждам, щото е хидравлика и няма нищо общо с отношенията към жените, особено ако мъжът е минал 40 и е пил. Та това го пропускам. Но съжалявам, има и алтернативни начини и когато не могат да ти намерят клитора, те някак си отпадат.

Искам да защитя човека. Той не е някакъв безпростветен простак. Напротив, той е много мил, ужасно добре възпитан, много уважителен към мен (та поради тази причина успях да го насоча към двата си оргазма онази вечер), умен е и т.н. Бе прекрасен човек, ако го харесвах, всичко щеше да е наред. Нито една лоша дума не мога да кажа срешу него.

Що не ни се получи сексът? Дали защото аз не изпитвам нищо към него? Или защото той е сексуално необразован, колкото и иначе да е образован? И ако на жените им се случи това - биха ли се дръпнали, както направих аз, или биха опитали пак?

Би ми било интересно да прочета интелигентни коментари. Благодаря предварително.
Вики. :)

Редактирано от Bиkи Kpиcтинa на 10.12.12 00:08.



Тема Re: Лошият секс [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано10.12.12 09:45



Драга Вики,

искам да те успокоя, като ти напиша, че като хидравлика доста от мъжете не могат даже когато искат, пък да не говорим когато ги мързи или дават мача. В този ред на мисли - в момента, в който разбереш, че сексът е в мозъка, а не толкова в клитора, че жената общо взето се чука сама, а не хуйните героизми я изкъртват, ще ти е хубав всеки секс, защото ти ще си го правиш хубав.
Като цяло хубавият секс разхубавява, а посредственият е чиста загуба на време и много изнервя. Аз ти предлагам с този да си пиеш само коктейла и то когато си облечена.



Тема Re: Лошият секс [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано10.12.12 10:13



...е,как така не може да ти намери клитора, да не ти е под мишницата та да рови и да търси, нещо не е както трябва в този момък, пропусни го или пък се заеми да го понаучиш кое къде се намира, все пак е мъж , повечето мъже се оправят с анатомията на на женското тяло, с малко усилие и от двете стани ще се получи и хубав секс



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Лошият секс [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано10.12.12 10:31



аз нищо не разбрах - признавам си. Най-лошия секс с 2 оргазма... а какъв ти е критерия за добър секс?



Първия път рядко се получава добър секс.



Тема Re: Лошият секс [re: Джoaннa]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано10.12.12 10:39



Според мен е бил ерген крайно дълго и със сигурност - обосновано. За пример ще дам, че ако Вики се насочи към някой женен, би било чудесно. Жененият мъж поне е виждал клитор на живо, не само на картинка или на филмче/клипче. Лошото е, че там времето е дефицит, пък и брояча на годинити си дава щета. Ето, например Барона би й свършил работа, но там има проблем, заради натоварения трафик на епителни триения. Като цяло е мързелив, а и май драмите на секса с чувства са му чужди.



Тема Re: Лошият секс [re: Koм]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано10.12.12 10:43



Зависи, зависи.
Ако намериш някоя русалка, която да ти вдига опашката и да ти прави носа дълъг и наперен, като на Пинокио, ти гарантирам, че преди първия секс, ако заредиш с едно питие преди, то шансът да запалиш една цигара след, е доста голям.



Тема Re: Лошият секс [re: Obstinacy]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано10.12.12 10:43



.....възможно е, но женените са страхливи и много ограничени с времето, винаги бързат за нещо и за някого, жените им винаги ги товарят с непосилни задачи да не мислят за глупости... според мен Вики да си вземе мъж до 30 години, просто са страхотни и знаят и чужди езици и са възпитани, интелегентни, сексуално изобретателни и винаги с вносни парфюми, не миришат на Брус Уйлис или на Антонио Бандерас ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Лошият секс [re: Джoaннa]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано10.12.12 10:46



И за какво й е до 30-годишен? Да го обучава как да й разкопчава сутиена ли?



Тема Re: Лошият секс [re: Джoaннa]  
Автор Гapo Гapoв ()
Публикувано10.12.12 10:52



Хахахахахаха, Жоано, мноо ма възбуждаш кат говориш така


Заставам твърдо изотзаде ти и та подкрепям за всяка твоя тука изречена дума
Аз съм женен със свободно време и добро налягане в хидравликата
Не можах да пропусна да не се похваля



Тема Re: Лошият секс [re: Obstinacy]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано10.12.12 10:55



е, шансовете се увеличават... ама всичко зависи от много неща. Може да си спал с друга сутринта и да си преситен, примерно или да си махмурлия, или просто да си стеснителен... всичко може. С една и съща жена - 5-я секс (примерно) е по-хубав от 1-я в 90% от случаите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.