Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Влюбих се в жена  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано06.12.12 21:29



и се чудя как да процедирам. Не си падам по жени, за пръв път ми се случва такова нещо. Вече година си пазя чувствата, които не са ми кой знае какъв проблем, защото я виждам рядко и се разчувствам само след срещата, но след няколко дни ми минава. Сега обаче пак я виждах наскоро и даже я сънувах. До този момент не го осъзнавах като влюбване, въпреки че се бъзиках, че съм влюбена. Но след последната среща и особено след съня разбрах че няма какво да се заблуждавам - наистина съм се влюбила в жена. Споделих с една приятелка и тя ме посъветва да опитам да се сприятеля с нея. Проблемът е, че с тази жена нямаме нищо общо, виждаме ме чат пат като лекар и пациент и толкова. Не знам нищо за нея, освен че има голяма дъщеря. И не виждам на каква основа ще се сприятелим - ние дори нямаме за какво да си говорим. Освен това аз и не искам да си говоря с нея, защото съм влюбена и друго не ме интересува. Мисля, че просто трябва така да оставя нещата и да не и се предлагам за дружка, защото приятелство няма да се получи. А аз знам, че няма да си сдържа чувствата, ще се разкрия и тя ще се втрещи и ще избяга.
Дори не знам какво искам от нея, защото няма да се прежаля да легна с жена така или иначе. Но пък наистина явно много съм влюбена. Та приятелката ми ме посъветва тактично без нищо друго да и предложа като за начало приятелство във Фейсбук и да оставя в другото в нейни ръце. Но дори само това е съмнително и ме е страх че няма да го приеме, защото е сериозна бизнесдама и като гледам дори не влиза във Фейсбук. А ако го приеме така ще си и остана в списъка, защото ако тя не направи някаква стъпка, в което съм убедена, аз просто не знам какво да и кажа.
Разбрахте - не знам какво искам. Семейна съм и със сигурност не искам това да се променя нито да нараня мъжа си. Но май имам нужда от тръпка. Има нещо в тази жена, което от пръв поглед ме привлече. Не само съм влюбена, а направо си я обичам, което за мен не е типично - не обиквам току така всеки срещнат.
Вие какво бихте направили на мое място ?



Тема Re: Влюбих се в жена [re: LookingForMySelf]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано06.12.12 22:12



...трябва да и наясно със себе си и какво искаш точно от нея, това трябва първо да разбереш и после да действаш, ако ти липсва секс и мислиш че с нея би могла да осъществиш това ,добре, но ако ти липсва отношение трябва да подходиш по друг начин,да създадеш връзка с нея и да разбереш какво тя иска от теб, ако изобщо иска



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Влюбих се в жена [re: Джoaннa]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано06.12.12 22:47



не ми липсва секс. Влюбена съм в нея просто.
По едно време нещо се бях ядосала на нейната колежка (тази и е шефка) и и се оплаках. Ама бях много бесна и тя го прие като че ли не съм доволна от услугите и и предложи да си намеря друг зъболекар. Аз тогава се усетих, че съм прекалила и и написах маил, в който и казах, че много я харесвам, че е истински борец и ще се радвам да имам приятелка като нея. На което тя отговори само: Благодаря за милите думи
Със сигурност не иска нищо от мен, аз съм тази дето се е объркала, тя дори не подозира кво и мисля.
Ужас кво ми дойде до главата.



Тема Re: Влюбих се в жена [re: LookingForMySelf]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано06.12.12 22:58



..абе да ти кажа нищо случайно няма, винаги има нещо което провокира дадени ситуации, просто не сме подготвени за тях за съжаление



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Влюбих се в жена [re: LookingForMySelf]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано06.12.12 23:06



Предложи и приятелство, но не във фейсбук. Или като за начало и предложи да се видите извън работата и.



Тема Re: Влюбих се в жена [re: LookingForMySelf]  
Автор eдинak (ентусиаст)
Публикувано06.12.12 23:32



За последните няколко месеца ти не беше ли влюбена в колега, който си падаше по по-възрастни, после в по-млад, който щеше да ебеш невъобразимо за да му е гадно, после в някакъв от интернет. Сега в зъболекарката си.

За мъжа ти кога ти остава време?

Иначе, принципно, в любовта няма нищо лошо, тя е, всъщност, едно прекрасно чувство, което е движител на творческите процеси още от древността. Напиши стих, нарисувай книга - използвай музата.

бележка под линия: Може и да бъркам хронологията на описаните събития.



Тема Re: Влюбих се в женанови [re: LookingForMySelf]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано07.12.12 00:36



Мила LookingForMySelf,

с удоволствие бих Ви посъветвал, но аз и сега едвам смогвам да се справям с наплива в темата, която специално съм пуснал за такива случаи, какво ли остава да следя всички теми и новости изпо клубовете на дира, към които имам професионално отношение.

Желая Ви успех!



Тема az пa в себе си.......нови [re: LookingForMySelf]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано07.12.12 07:01



отдавна и те така





Veni, vidi, vici


Тема :-)нови [re: LookingForMySelf]  
Автор nikie (учен)
Публикувано07.12.12 07:03



Абе зарежи тия самоиндуцирани терзания и остави жената да си върши работата на спокойствие

.



Тема Re: Влюбих се в женанови [re: eдинak]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано07.12.12 09:10



добре, че ми припомняш в кой съм била влюбена, че бях забравила вече .


Ами такава съм си, влюбчива. Както каза Джоана Няма нищо случайно.
Малко са ми мъжете, а сега и жена. Това моето на нищо не прилича.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.