Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мн е тъпо [re: Nazgulll]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано27.11.12 11:55



Ама и ти си един! Май не си прочел всички отговори, повече от една жена сподели или намекна, че не в броя на нощите е проблема. Освен това никой не е длъжен да споделя с теб личните си преживявания. Понякога няма установени принципи и реакцията е според обстоятелствата. Разбираш ли какво имам предвид или си още на мрън-модус?



Тема Re: Мн е тъпо [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор ПУXЧE ()
Публикувано27.11.12 11:56



За земеделците е вярно донякъде, а колко са земеделци?



Тема Re: Мн е тъпо [re: Nazgulll]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.11.12 11:57



Ами, добре, задръстени сме. Аз поне- със сигурност. Даже мога да живея с това.

Случвали са ми се такива случки и рядко са ми оставяли особено красив спомен. Ако ще е one night stand, предпочитам вибратора си. Е, има си доста минуси, ала пък няма и особени рискове от емоционален и всякакъв друг характер. Да не говорим, че го няма и риска да се събудиш до някой, който изобщо не кореспондира с представата ти за приятно посрещане на утрото, придружено от освежаващ аромат на кафе, и за когото никак не си мотивиран в момента да правиш палачинки (не поради фактори от чисто сексуален характер...).

Любопитно ми е какво му е толкова лошото на такъв един задръстен избор?




Тема Re: Мн е тъпо [re: Nazgulll]  
Автор ПУXЧE ()
Публикувано27.11.12 11:59



Никоя ли? Всички си го признаха.



Тема Re: Мн е тъпо [re: PipilotaV.]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано27.11.12 11:59



Любопитно ми е какво му е толкова лошото на такъв един задръстен избор?


Че не му върши работа на човека





Тема Re: Мн е тъпо [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано27.11.12 12:00



А в кое е проблема? В мен? Явно притежавате телепатични способности и през монитора на екрана добивате напълно ясна представа за човека, които стои отсреща.

Сигурно за пет хиляден път казвам, че не искам темата да се индивидуализира, но всички жени тук само това и единствено правят - посочват, че проблема е в мен. Това също е твърде типична женска черта, когато ги хванат на тясно ведната да се измъкват с обвинения срещу мъжа, че бил еди какъв си.

Млади, красиви и слаби жени по форумите няма :(


Тема Re: Мн е тъпо [re: ПУXЧE]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано27.11.12 12:01



У лево ти.

Млади, красиви и слаби жени по форумите няма :(


Тема Re: Мн е тъпо [re: PipilotaV.]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано27.11.12 12:02



Ок, ок, задръстени може да не е точната дума, но мисля, че е ясно какво имам предвид. Естествено, че няма нищо лошо. Изобщо смешно е да се говори за добро или лошо в подобна тема. Просто си говорим.

Млади, красиви и слаби жени по форумите няма :(


Тема Re: Мн е тъпо [re: Nazgulll]  
Автор ПУXЧE ()
Публикувано27.11.12 12:05



Начи, да преговорим - темата НЕ трябва да се индивидуализира срещу теб, но може да се генерализира срещу нас.
Аааа, мой човек, объркАл си рейса.
А и с всичките ти хленчения за външния вид на жените, почвам да си мисля, че ти самият не си нещо особено. Та и няма как само манекенки да ти връзват и да си ги записваш в тефтерчето.
Пак стигаме до момента, че ти не ги кефиш.



Тема Re: Мн е тъпо [re: Nazgulll]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.11.12 12:06



Ама и аз просто си разговарям с теб, даже не съм и обидена, да не си помислиш нещо подобно. Само опитвам да вникна в проблема и да ти представя една друга гледна точка. Мисля, че е по- добре, отколкото съчувствено да те потупвам по рамото и да ти пригласям колко зле са бг- жените, поради защото, понеже, обаче. Е, това може да ти донесе някакво топло усещане за проявена емпатия, но няма да ти помогне да разбереш другата страна.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.