Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Срок на годност [re: impulce]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.11.12 11:03



+1.




Тема Re: Срок на годност [re: impulce]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.11.12 11:38



В комичното има много еротика.

За след двайсет години съжителство нищо не мога да кажа - липсва ми личен опит. Иначе, аз съм за варианта суинг, да речем. А и казусът беше загуба на интерес и сексуално желание след две години, доколкото си спомням. А по него каквото имах да кажа, го написах.



Тема Re: Срок на годност [re: impulce]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.11.12 11:47



Успешните връзки са връзки, в които хората се развиват, а и самите връзки. И тежко и горко на връзка, която си остане концентрирана в приоритета "секс". Изобщо не подценявам присъствието на физическото общуване, но то е желано, макар и да не може да бъде същото като в периода на омекване на коленете (освен ако хората честичко не се разделят по причини от чисто професионален характер, примерно), когато е в контекст на едни пълноценни и смислени други отношения. Именно защото вече е продължение на другото с различни средства.

Но изгуби ли се радостта и интереса от общуването, хумора, онова съзаклятничество между две сродни души, желанието да докоснеш, нежността, работата отива да си човърка носа тихо в ъгъла на отегчението. И тогава... остава да си мислим просто как да спасяваме секса.




Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор Caра ()
Публикувано12.11.12 12:05



Предполагам, че си му го казала в смисъла, че не ти се прави секс по принцип, а не точно с него. Хубаво е да си откровен, така няма сакатлъци или единия да си рупа ли рупа.
Иска ли ти се да се чукаш с друг, а преди този проблем приисквало ли ти се е?

Що се отнася до любовта, която се спряга в по-голямата част от мненията и съжителството дълго време с един човек, мисля, че трябва да спрем с големите очаквания и да приемем, че десетките години брак са свързани с адски компромиси, катаклизми и дилеми, които не толкова САМО заради нас или някаква невероятна наша мъдрост, а заради някакво благоприятно стечение на обстоятелството, времето, в което живеем, тенденции, предизвикателства, изкушения, са се случили или не са. Колко разводи и раздели е имало по времето на нашите баби и дядовци и колко има сега или преди 20 години, когато всичко около нас си случва с такава главоломна бързина.
Остави нещата да стават и да се натаманяват, докато правиш грешки или правилни неща, просто се наслаждавай на живота.



Тема Re: Срок на годност [re: PipilotaV.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.11.12 12:25



- 1



Всичките формули и теории на Импулса са чудесни, но за връзки къдЕ 20 години стаж. За 2-годишна такава са пагубни. След две години взаимодействие трябва да са в разгара на опознаването и интереса. А не да се приучават и преминават към улегналост и рутина. Щото ко ще правят след 10 ?! Скука, хлад и злободневие ...

... ии съвсем не съм съгласна, че възрастта за експерименти била 25, пък на 35-40 различно. Различно, ама кое и в ква посока ?! Щото, аз например, хабер съм нямала от това, което съм случила на 25 от това, което на 35-40. Може да съм бавно-развиваща се, но .. разликата е като между Каспичан и Лондон.





Тема Re: Срок на годност [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.11.12 12:36



Съгласна съм с това, че е различно в тези възрасти. Когато аз говоря за експерименти обаче, ако и да е малко досадно за този клуб, изобщо нямам предвид експерименти в секса и еротиката. На 25 съм имала хлапашката безотговорност да експериментирам с живота си и с другите, без бремето на осъзнатата отговорност.

Днес се харесвам повече, днес знам наистина какво значи да поемеш отговорност след "обичам те", днес знам далеч повече и за секса от тогава. А за мъжете като психология узрявах много, много бавно. Уви, факт.

П.П. Тук интересът не е в разгара си поради подозрения, които аз лично съм изразила по- горе.




Тема Re: Срок на годност [re: PipilotaV.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.11.12 12:56



А аз говоря дори и за секса ...







Тема Re: Срок на годност [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.11.12 13:03



Ами, що се отнася до секса и аз "днес" съм далеч по- отворена да отивам над лимитите си, но не поради отегчение. И даже бих казала, че хормоните ме бият по главата далеч по- мощно

, но вече имам способността да ги овладявам и да ги напъхвам в друго съдържание. Ала... мисля, че това е по- скоро индивидуално, гледайки около мен жени, чиито естрогени още на 38, примерно, са някъде около критичния долен праг.




Тема Re: Срок на годност [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.11.12 13:07



Тук обаче по- скоро идеше реч за това доколко експериментаторският дух и преоткриването на удоволствието е възможно в някаква дългогодишна заедност.






Тема Re: Аммм... [re: PipilotaV.]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано12.11.12 14:25



защо напъхваш хормоните някъде си?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.