Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Свършването .. [re: steveO3]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано11.11.12 14:49



То ако беше наред,нямаше да пускам тема. Не ми е изневерил,но има склонност да върши глупости от време на време. За деца не става и въпрос,той иска,но знае,че аз съм прекалено млада,а и кариерата е преди всичко.
Всяко мнение ми помага.Говорих с него и му казах,че вече не ми се прави секс с него и че трябва да поработим доста сериозно над това.



Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.11.12 14:51



Уау!!! Това е страхотно. Желая ти да си запазиш страстта и откровеността!





Тема Re: Срок на годност [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано11.11.12 14:57



Е, след 2 години,поне на това се научих и ми е много по-добре откакто си казвам какво ми е на душата и сърцето. А и с бутилка червено вино разговора мина доста добре.





Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.11.12 15:04



Охо, има развитие, а това е най - важното.

Застоят и нечуването убиват любовта. От тук насетне, каквото и да се случи, ще е за добро.



Тема Re: Свършването .. [re: Francuzoikata]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.12 15:51



Не знам дали е трябвало да му казваш, че не искаш да правиш секс с него. Такава откровеност понякога отеква много болезнено в мъжката душа и може да се превърне в комплекс, вместо в мотивация.

От всичко прочетено аз, трудно ми е да го кажа, имам усещането, че трудно ще произлезе трайна връзка във времето от това...

На много различен етап от живота си сте...




Тема Re: Свършването .. [re: Francuzoikata]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано11.11.12 15:57



Ех, девойко ..

Това ли наистина му каза ?!
А сега представи си, как някой застава срещу теб и ти казва, че не му се прави секс (независимо от причините). Ще те стимулира ли което ?! ... или ще те сгъне още толкоз ?!





Тема Re: Свършването .. [re: Francuzoikata]  
Автор eдинak (член)
Публикувано11.11.12 17:21



Хм, ама те нещата не са такива както ги описа в началото.
Ти всъщност знаеш доста добре защо не искаш да правиш секс с него. Може би трябваше да обърна повече внимание на онази реплика, че не искаш да му доставяш удоволствие.
Сега излиза, че пича те е разочаровал принципно с поведението си, но ти продължаваш да бъдеш с него, защото секса ви е свързал. И понеже не може без отдаване, започва да ти куца там.
Обаче това, дето си му казала, че не искаш да правиш секс с него, ако не друго, поне ще ускори процесите, каквито и да са те.



Тема Re: Срок на годност [re: Francuzoikata]  
Автор eдинak (член)
Публикувано11.11.12 17:35



Хаха, ей тук, ако имаше някакъв чалъм да се пускат светлинно-звукови ефекти към темите, трябва да се постави една въртяща се червена лампа, която да издава звук като от противовъздушна сирена.
Да не би да има някой мъж, който да пропусне това, тъй категорично заявено, изказване.
Мога ли да те помоля после да пуснеш статистика на мераклиите?





Тема Re: Свършването .. [re: pravil_nick]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано11.11.12 19:07



И аз съм правила подобна глупост - казах на един бивш, че понякога си мисля за друг. Ама другият беше къде по-по от моя мъж. Много ми се искаше въпросният мой да се вземе в ръце... той взе, че ме остави и си хвана гадже, което му плаща сметките и му готви и носи храна за своя сметка.
Та, не съм сигурна, че всъщност беше глупост, защото аз спечелих куп неубити нервни клетки.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re:Човек,колкото повече има,толкова повече иска [re: Francuzoikata]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано11.11.12 21:02



Знаеш ли,замислих се,колко пъти не оценяваме
това ,което имаме,защото започваме да го приемаме като даденост...
Ами ако го нямаше до теб?Ако нямаше кой да те обича и води до оргазми?
Снощи си писах с един бивш колега по фейса.Та той няма приятелка и никога "според него" не е бил обичан истински от жена!Представяш ли си?
Това не е толкова към теб,просто разсъждавам



Редактирано от caryb на 11.11.12 21:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.