Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Срок на годностнови [re: EXPANZIQ]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.11.12 15:55



Съвсем нямам предвид да остане само заради това.





Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.11.12 16:00



Жалко е, но в наше време много от мъжете се отказват от мъжката роля. Но пък и жените са съгласни, като че ли.
Френчи, това не го приемай конкретно насочено към теб. Разсъждавам си.



Тема Re: Срок на годностнови [re: Amelia Pond]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.11.12 16:20



Ами защото смени 3 работи за по-малко от година.Идва от Англия,където е бил 12 години и винаги на много добри постове.Тук ни хвана кризата и нещата седят доста по-различно.Миналата зима имаше един период на сдухване,той не работеше,аз изкарвах много малко пари,но пък това доста ни сближи.Лятото и двамата вадихме доста добри пари,после той смени поста,на новата работа седя 3 седмици и след като напусна тотално се сдуха.1 месец седя без да търси,два пъти излезе без да се прибера,мен ми кипна канчето и го разтърсих доста силно (аз не съм от най-дипломатичните).Оттогава търси.
Аз не съм спряла,записах се отново да уча и работя паралелно,което означава,че от 3 месеца съм без почивен ден.
Да,той готви,пазарува и чисти,но мен нервите вече доста ме хванаха.
Имай предвид,че плащам 9000 евро за образованието си освен всичките битовизми.



Тема Re: Срок на годностнови [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.11.12 16:22



Аз имам доста такива примери.
Някои ги устройва,но да ти кажа предпочитам да платя на една жена да ми чисти и пазарува ако нямам време,но пък не мога да бъда с мъж без амбиции.





Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.11.12 16:25



Във Франция не беше ли самото обучение по-изгодно? Или понеже ти вече си завършила едно и за второто няма субсидия от държавата?

Иначе звучи като битовизмите и неволите да са навлезли през широко отворена врата и да ви душат връзката. Не знам дали тези проблеми между вас не са почти съвсем изцяло поради положението.... то трудно любов при такива условия. Вкл. ежедневието ти и на следване, и на работа....


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Срок на годностнови [re: Vitalite]  
Автор EXPANZIQ (шармантна)
Публикувано25.11.12 16:31



Да, разбира се. Разбрах те. Предположих, че нямаш предвид само това, но...
При мен например такова решение бавно, но сигурно би убило и всяко друго чувство... Под догмата на унижената ми гордост... всичко друго което изпитвам все още към този мъж, ще вегетира и бере душа още известно време... накрая мъчително ще отмре.

Бих предпочела да запазя спомена непокътнат и красив, за хубавото в преживяното до сега. Без ненужна инквизиция на гордостта и вече явно осакатените ми чувства... Просто съм милостива към себе си. Ако все още го уважавам- дължа му истината. Ще боли, знам, че боли...но нека. Тя истината има това свойство...да наранява и да боли.
Но знам и друго... ако се опитвам да я избегна, преинача или отхвърля... тя се завръща, като бумеранг. А после много повече боли и наранява.



Тема Re: Срок на годностнови [re: EXPANZIQ]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.11.12 16:42



Много си права.


Гордостта е основна виновница за всичките ни проблеми. Аз докато се преборя с моята и я вразумя да си трайка в някакви поносими граници...



Тема Re: Срок на годностнови [re: Amelia Pond]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.11.12 16:50



Не е скъпо държавното,аз записах частно.Не съм се записала само за да уча,започнах да градя кариера в една посока и имам нужда от две години лишение,мое е решението.Напъвам се,но едно е да се напъваш за един,друго е за двама.
Имаме си и други проблеми разбира се,но и двамата положихме усилия връзката да се подобри и отстранихме доста неща.
Експанзия ми казва,че не трябва да седя с него,че истината е важна,но като не знам къде е истината?





Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано25.11.12 16:59



Във всеки случай сте изправени пред много предизвикателства. Единият изход е да се обедините срещу тях и заедно да се справите, а другият е изнервени, уморени, обезверени - да се изпокарате помежду си и да си го изкарате един на друг. Това няма да премахне външната криза обаче. Може, разбира се, да ви нахъса всеки да се спасява.
Да, кое е истината, е добър въпрос. Понякога изглежда, че любовта си е отишла, а понякога наистина е. Но в твоя случай има достатъчно външни обстоятелства, които така и така да те докарат до това положение. Въпросът е, ако всичко се оправи и имате пари, свободно време, без грижи и сте двамата на някое любимо място на ски или плаж, или каквото там предпочитате... ще станеш ли и да си тръгнеш от него или ще се сгушиш в него?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Срок на годностнови [re: Amelia Pond]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано25.11.12 17:06



Не знам. От толкова дълго време не ми се е случвало да си поема дъх,че просто не знам.Затова и чакам.Все давам надежда на тази връзка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.