Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: М ..нови [re: бо]  
Автор nikie (учен)
Публикувано16.11.12 14:03



Както казва асфарас по-доле - и да сТимулира - за нея си е - аз не страдам от излишна "малкопишковщина" и идеал за "големия балкански ебач"...





Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано17.11.12 00:01



не пиши нищо умряло

имаш нужда от дълга почивка на екзотично място .... пък после каквото сабя покаже ;)



Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор promiseofheaven (новак)
Публикувано17.11.12 03:22



Преди много години си мислех, че хората се срещат, разменят си къде емоции, къде приятни изживявяния, някъде из жизнения им път решават, че е време за потомство избират " биологично правилния/правилната" по тяхна си преценка и заявяват в един момент такъв е живота или това е живота, за момент се отплесват в миналото, усмихват се и ... продължават. После се влюбих и тотално тази картина се разруши, тази с що годе рационалния избор. Сега съм в етапа на вярването на взаимната любов и тайничко си казвам, че Моята е неповторима. Не знам какво разбираш от това, което се опитвам да ти кажа, но както си на 25, докато се завъртиш ще си минала 30-те. Много от клубарите са ти го казали по-хубаво от мен. Това, което аз ще ти кажа е, че всеки избира сам философията на живота си. Въпрос на избор е дали ще пиеш горчиво кафе или със захар.

Въпрос на избор е и дали изобщо ще ти дойде до ума да си го подсладиш. А останалото са подробности от сорта на кой кого разочаровал. Разочарованието е неизбежно. Понякога проблемът е точно в това, че когато на един човек му се отдава много обич, той свиква да вижда собствения си образ една идея по-идеален, както и свиква да се разочарова и да пренебрегва съществените неща в една връзка.
Поздрав от мен и горе главата!

http://www.youtube.com/watch?v=C7gMtWTMNt8&feature=g-vrec



Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано17.11.12 12:56



Здравейте,мили клубари.
Съжалявам,нямах време да вляза по-рано и няма как да отговоря на всички поотделно,но прочетох всяко едно от мненията.
За тези,които си мислят,че връзката ни е основана само на секс,не,живеем заедно от година и малко.Мъжът е страхотен,интелигентен,обича ме и ми помогна да дръпна напред.Там,където куцат нещата,са неговата ревност,моята ревност,и хайде,аз че съм на 25 и съм незряла ок,но той е този,който върши доста незрели постъпки и да кажем,че не ми осигурява стабилността от която имам нужда.
И в момента съм на етап от връзката,в която хем го искам,хем не.Удобно ми е донякъде да съм с него,но не се виждам да прекарам живота си с този човек.Обичам го,но не горя от страст.Заех се отново да уча,работя в областта си,по доста проекти и дърпам напред. Той се застоя на едно място и не мога постоянно да бъда зад него и да го бутам.
Имало е и моменти пред раздяла,той казва,че не може да живее без мен.Мен ми е трудно да взема решение.Оф,хич не ми е лесно и не знам докъде ще го докарам.
За инфо,от миналата седмица,правихме секс,но той ми се сърди няколко дни,не толкова заради това което му казах за секса,а защото прибрах семейния бюджет и му казах да се оправя.



Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано17.11.12 13:36



Леле,и по какво разбра ,че го обичаш?



Тема Re: Срок на годностнови [re: caryb]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано17.11.12 13:43



Виж,нямаше да бъда с някого толкова дълго време ако беше за секса.Освен,че съм на 25,не мога да се оплача от липса на ухажори.
Просто съм доста разочарована от него и затова ги пиша такива.Мога да обичам много силно, но след поредица катаклизми изстудявам и чуденката е дали страстта може да се разпали отново.



Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано17.11.12 14:12



Виж,не те обвинявам в нищо,но питам дали правиш разлика между страст и любов.Прочети си отново мнението.Ако си страничен наблюдател,какво ти прави впечатление?
И че си "благодарна" на някого,за това,което е направил за теб ,което ти е дал и сте преживели заедно,значи ли че го обичаш?



Тема Re: Срок на годностнови [re: caryb]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано17.11.12 15:08



Да,разлика правя.Страстта няма как да трае толкова време,при мен обикновено минава за месец.Но и ти си права,няма как да направя сбит преразказ на 2 години,затова не мога да очаквам само позитивни мнения.





Тема Може ..нови [re: Francuzoikata]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано17.11.12 20:11



чуденката е дали страстта може да се разпали

.. с диета.





Тема Re: Срок на годностнови [re: ViktorKrummm]  
Автор samvno6ta (минаващ)
Публикувано17.11.12 21:26



Е, добре, дълга почивка, ама, като няма редовен секс ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.