Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Свършването ..нови [re: Francuzoikata]  
Автор steveO3 (познат)
Публикувано12.11.12 19:43



В какво се изразяват глупостите, които той върши от време на време? Не е трябвало да му казваш че не ти се прави секс с него, защото може да помисли това за явен сигнал за раздяла, а ти трябва да си наясно, че никоя връзка не е идеална и животът винаги ти поставя препятствия, които трябва да преодолееш.



Тема Re: Срок на годностнови [re: Francuzoikata]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано12.11.12 21:14



..ами не е болка за умералка както се казва, просто ви трябва предизвикателство и промяна, да ти кажа аз мисля че много зависи от жената при такава ситуация, жената е тази която държи мъжа възбуден...не може да се чака само на мъжката ерекция ..трябва да умееш да го предизвикваш и дразниш, така винаги ще си номер едно ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Срок на годностнови [re: Vitalite]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано12.11.12 21:43



На мен ми харесва да ми разказват вицове, но не - както си се изразила - да ми ги навират.



Тема Re: Срок на годностнови [re: impulce]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано12.11.12 21:46



Защото, изглежда, още не се е наиграла. Всеки си има някакви недостатъци. Аз също винаги съм била разочарована, поради простата причина, че имам страшно високи изисквания - към себе си, и за съжаление, и към останалите. Но има време, като навърши 30, ще се кротне малко.





Тема Re: Срок на годностнови [re: Джoaннa]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано12.11.12 21:48



умералка


Извинявай, не можах да се сдържа.



Тема От пича ще се отървеш, то е ясно. Ама от себе си?нови [re: Francuzoikata]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано13.11.12 18:39



В концепията ти "аз съм трудна и не забравям грешките" е ключът от бараката, според мен.
Хубавите качества (изредила си ги добре) на пича са ти поомръзнали, а нехубавите все повече те дразнят.
Каквото и да ти говорим тук - работата звучи обречена.
На 25 си - давай напред.


Как беше - най-ценото качество на младостта е, не че ни дава възможност да правим грешки, а че ни дава времето да ги (разберем и) оправим.

На мен ми отне достатъчно много време, докато узрея и преосмисля жените в живота си, през мъжкия вариант на твоята призма, ако и да бях наясно с нея (чисто интелектуално) още нейде като гимназист. Ама това с четене на книжки и преупреждения от вече минали по тези пътеки не става. Уви - по пътя няколко девойки доста силно го отнесоха, с което не се гордея.

Така или иначе - проблемът е, че за да спреш да се разочароваш в другите, трябва първо да се разочароваш в себе си. Иначе няма как да се разбереш. Нито има как да се заобичаш малко по-истински, пък и другите - също. Не ти ли мине душата през някакъв такъв катарзис - стаа дума вече, остротата на ума, книжките и житейските разговори не помагат.

Преведено на "скорпионски език" - по-слабите характери са в състояние да си играят на баланс на компромиси, че и да вярват в него. Немалко от тях успяват и да са щастливи с това.
По-силните характери или успяват да се научават да приемат другия с минусите му, както и да бъдат приемани със своите (ама осъзнато, а не да взимат приемането от другия за даденост, щото "аз съм прекрасна каквато съм, щом ма либиш - значи си ма приел!"), или... не се научават :)))))))))

Разбира се - нямам претенции да съм прав, просто си споделям

Хубава вечер на всички и - наздраве!

~*~

Тема Re: От пича ще се отървеш, то е ясно. Ама от себе си?нови [re: dePhil]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.11.12 21:06



Чудесно споделяш ! И толкоз прав ..







Тема Re: Срок на годностнови [re: Vitalite]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано14.11.12 10:33



Това е един добър и добре работещ вариант.

~*~


Тема Re: От пича ще се отървеш, то е ясно. Ама от себе си?нови [re: pravil_nick]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано14.11.12 16:19



Мда.



Тема :-)нови [re: dePhil]  
Автор nikie (учен)
Публикувано15.11.12 05:26



И изобщо присъщо е на скорпионите да се взяпват основно в себе си и да теглят с пълни шепи до пълно изхабяване, а после - жестока депресия...

Ключа е да се научиш да пиеш както изкусните майстори - мастиката бавно, на малки глътки и с мезе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.