Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема ЖивУтни :)  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.08.12 20:12



В съседната тема чарко се размрънка, че не сме пишели по темата ...и спомена т.нар. "Животински секс"



Не, че според мен има нещо друго освен животински де ....но реших да дам тон да го подхванем

Докато цитираше своята позната се замислих...дали не е някой мой познат.....щот аз много обичам да мрънкям от мъже, които се уливат в извънкласни занимания с езици и пръсти

Щот незнам ся култура ли е ...мода ли е ...ма определено на мен ми иде башка ми ти досадно ...да не кажа, че и доза неприятно, когато като по учебник се правят разнимити финтове щот "така трябвало"..."жените така обичали" и тн. и тн.

Еле пък ако някой седне директно да ме пита кое как ми било харесвало ....

Струва ми се, че понякога хората в стремежа си да са "по-по най" наистина забравят Животинското ....Първичното ....т.е."Истинското" ...а то си е реално по природа дадено и според мен не се учи, наизустява, заучава и тям подобни

Да може човек да изчете, изприказва и издрънка купища теории за точки, мочки, зони, знаци и светлини ....но продължавам да съм с твърдото убеждение,че това си е вътрешна изява и талант, който никой не може да ни отнеме ....нито даде

Затова реших да изляза със становище, че съм за "Животинският" ...пък ся сте вие наред да ме оборите или подкрепите ....

Кой с каквото може ....и както му идва отвътре

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ЖивУтни :) [re: Jolee]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано13.08.12 20:32



Само да споделя: Ма нямате угодия бе!!!!!!!!!!!!!!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: ЖивУтни :) [re: kikimor]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.08.12 20:35



Ко ревеш бре

Ко искаш да каИш ся ? Вий да не би да имате ?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ЖивУтни :) [re: Jolee]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано13.08.12 20:45



Имаме, имаме угодия - изобщо не е трудно да се угоди на мъж.. Жалко че не всички жени са като теб. Щеше да бъде много лесно...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: ЖивУтни :) [re: Jolee]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано13.08.12 20:46



Ми като подфанеш как си знаеш - чобанската, сме диви селяни....... Когато има пълна програма - пак мрънкяте..... Угодия няма.....

В стремежа си да угодим и доставим удоволствие на нашите момичета сме изчели де що литература има, отвсякъде ни залива информация къде как и по колко да го правим, отделно еша си немате - всяка иска нещо различно, не като предната...... едната бързо, другата бавно, една грубо - друга нежно......
Решиш да попиташ за да се ориентираш, пак удряш на камък.......

Да не мислите че е лесно???

Отделно ако мацката много те кефи си цял изтръпнал да не стъпиш накриво някъде.....
А ся кажи как да ни ривъ!!!!!!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: ЖивУтни :) [re: kikimor]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.08.12 20:50



Предлагам ти вместо да ревеш и да правиш опити да угаждаш ...да го правиш както на теб си ти идва отвътре в момента .....като не и хареса ...не е твоята мацка и точка !



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ЖивУтни :) [re: The Stranger]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.08.12 20:51



Не ти вярвам ....мъжете си умирате да ви е трудно ...да угаждате на претенции...и да предявявате двойно повече претенции ......



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ЖивУтни :) [re: Jolee]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано13.08.12 20:57



Просто и прозаично нали....... Само че когато една мацка те кафи много, тогава ти идва отвътре да направиш така че на нея да и е кеф......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: ЖивУтни :) [re: kikimor]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано13.08.12 21:02



Само ....не забравяй едно ....нейният кеф много зависи от нейната нагласа ...и усещането и за теб....

....ако не е твоята мацка и на главата си да застанеш на 100 етажна сграда ....пак няма да и доставиш удоволствие



...т.е. нейният кеф не е 100 % изцяло твоя отговорност /задължение/

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: ЖивУтни :) [re: Jolee]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано13.08.12 21:08



Охххххх...... пак взе да става сложно.........


Викаш да действам как ми дойде, пък ако има недоволни - да става и да се маха, че не е правилната а?

А това още от първия път ли?



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.