Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема За голотата като афродизиак  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.07.12 12:00



Все ме сърби отвътре да пусна една тема, свързана с гурманството в областта на храненето и секса, защото съм убедена, че често между насладата на небцето от добрата храна и развития усет към нея, даже и като ритуал, и сладострастието и умението да възнаграждаваш сетивата в любовното изкуство има много допирни точки. Ала се съмнявам, че ще срещна тук много привърженици на идеята да проследят пътя на тези допирни точки, пък и... може би друг път.

Снощи прочетох нещо в една книга, което ме подтикна към тази тема. Не е особено ново прозрението, че преекспонираната голота води до умора на сетивата, които започват да се нуждаят от все по- интензивни ай- стопъри или дразнители, по друг начин казано. Ала все пак ме интересува така ли е наистина или вече сме се адаптирали към това по някакъв начин (най- вече мъжете, за които женското тяло е много по- силен афродизиак)...В книгата пишеше, че дядото на авторката, когато била малка, оставал напълно развнодушен към показваното от модата на мини- полите, но палавият му поглед никога не пропускал и даже проследявал жадно хубавия глезен, подаващ се изпод дълга пола на преминаваща жена. Не голотата, казвал той, а леко прозрачната или запретната дреха са най- изкусителни.



Та? Храним ли достатъчно нашето въображение и ... други такива...

Нямам време да си се включа в темата сега, но на по- късен етап- с удоволствие.




Тема Re: За голотата като афродизиак [re: PipilotaV.]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано05.07.12 12:27



Все бързаш, значи!

Я по-лежерно - по телешки.

Абсолютно съм съгласна с теб. Преекспонираната голота особено на публични места е разбулена мистерия - там всичко е ясно и не дава никакъв простор на въображението. Да не говорим, че изглежда доста евтино да се размахват телеса и да се предлага на куцо, кьораво и сакато да плакне очи.
Нуждата от внимание и провокацията са едно, но селективността и стилът са далеч по-важни според мен.

Голотата е за леглото с този, който може да я оцени по предназначение.



Тема Re: За голотата като афродизиак [re: Caramel]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.07.12 12:42



Мда, Сарандовица баш това искаше да каже с темата за задниците, но не беше добре разбрана.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: За голотата като афродизиак [re: PipilotaV.]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.07.12 12:45



За мен женското тяло определено е афродизиак, но ако са налице - тънка талия, добре оформено кръгло дупе, женствени бедра, елегантни глезени и китки, стегнат корем, стойката - изправена, походката - гъвкава, хармонично съчетани с подходящо облекло(мини или макси е без значение) - душата ми е в екстаз, а сърцето пее.
Сори, ама прегърбена жена, без талия, неумееща да се движи леко и грациозно, каквото и да облече - все е кофти.





Тема Re: За голотата като афродизиак [re: paзбиpaм]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано05.07.12 12:51



Тя беше сложила акцента на неестетичността, може би затова се разми дискусията.

П.П. Напоследък телешкото присъствие в темите е доста добре застъпено.

Забележи и тук какво става.



Тема Re: Въх [re: Vitalite]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано05.07.12 12:59



ти по-големи изисквания от мъж имаш бре!





Тема Re: За голотата като афродизиак [re: Caramel]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.07.12 12:59



Има ли Телета - естетиката е налице.
Така е, и аз я разбрах много добре, Сарандовица, но тя не ме разбра.



Тема Re: За голотата като афродизиак [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.07.12 13:00



И за мен така.



Сори, ама прегърбена жена, без талия, неумееща да се движи леко и грациозно, каквото и да облече - все е кофти.

Да, даже само прегърбването е достатъчно да развали всичко. Имаме тук една млада колежка с фино, моделско тяло, изразително лице, облича се с много вкус - Теле е , обаче ходи изгърбена - гърдите хлътнали, коремчето напред, добре, че почти няма такова, обаче ... бе много грозна изкорубена стойка. Близка ми е и все й се карам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Въх [re: Graefenberg]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.07.12 13:01



Така е. Към жените имам по - големи изисквания. На мъжете им се разминава и с по - малко.





Тема А [re: Graefenberg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.07.12 13:01



не е ли естествено?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.