Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За голотата като афродизиакнови [re: OSag]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.07.12 09:03



Ти написа изречение, в което нито веднъж не фигурира думичката "гъз"?

Уау... Впечатлена съм...




Тема Re: За голотата като афродизиакнови [re: ViktorKrummm]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.07.12 09:10



дядото или авторката лъжат яко .... няма начин да е облизвал всеки покзал се глезен,

Наистина биха лъгали, ако твърдяха, че дядото е облизвал всеки показал се глезен... Чак пък такива фриволни нрави в едно друго време и в една преобладаващо католическа страна като в случая...



Тезата на дядото е (за да не се губим в превода), че онова облекло на жената, което загатва и оставя храна за фантазията, е по- възбуждащо желанията, отколкото онази оскъдица, която излага всичко на показ. Толкоз. За черните рокли с дълбока цепка на гърба, за количеството облизани глезени и какво мисли бабата за това, както и за това дали е пил шампанско от дамска обувка, дядото и родословното дърво мълчат.


Редактирано от PipilotaV. на 07.07.12 09:10.



Тема Re: За голотата като афродизиакнови [re: PipilotaV.]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано07.07.12 14:50



Забавих се с отговора, защото правих секс наум с теб.
Големите ти цици се люшкаха, накрая си поиска в ГЪЗА и изобщо много хубаво се получи :-)

--

::

Тема Re: За голотата като афродизиакнови [re: OSag]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.07.12 15:19



Моят пост към теб е от 9:03, отговаряш ми в 14:50- смея да твърдя, че очевидно повече от добре ти се е получил сексът наум.

Само си пропуснал буквичката "х" след "си поиска". Иначе другата кодова думичка този път не си я пропуснал. Защото се притеснявах да не би да си изгубил форма...






Тема Re: За голотата като афродизиакнови [re: PipilotaV.]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано07.07.12 15:59



Изобщо не ти се получават опитите да се правиш на целомъдрена.
Нещо като "Извади го по-навътре"



--
::

Тема Re: За голотата като афродизиакнови [re: PipilotaV.]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано07.07.12 17:09



нямах предвид облизване в буквалния смисъл, с език, точно за това ти казах и за прозирането и взирането там дето прозира. Глезените обикновено са на друго място. Та дядката или е излъгал или е бил грешно интерпретиран.

иначе си права, че загатнатото събужда повече интерес от напълно откритото... губи се тръпката на откривателя и мистерията на неизвестното.

тук обаче говорим за еротика, а там нещата са малко по-различни.



Тема Re: За голотата като афродизиакнови [re: PipilotaV.]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано08.07.12 01:24



без увъртания- мен голотата ме радва, стига да не е нагло натрапваща се и показваща повече, отколкото естетическото ми чувство понася.

дали не притъпява сетивата? ами по пресни наблюдения, след 2 седмици из Варна и околностите (едната с любовница, втората със съпругата) и доста плакнене на очи мога да кажа че не ми е притъпено нищо. но имам още 2 седмици за тестове :)

да приемем че действително преекспонирането притъпява желанието. ами това е чудесно! защо ви е секс, предизвикан единствено поради невидял голо мерак?! ако този вид секс оредее, ще остане другия- когато желанието е предизвикано на ментално ниво. и той със сигурност би трябвало да е по-качествен.
Колко биха предпочели количеството пред качеството?



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема За вкуса...нови [re: Demon....]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано09.07.12 13:16



Въпреки че отчитам най- малко две неща- първо: че появата ти тук не е плод на интерес към темата, а придружаваща главния повод, пускането на онзи анкета,

и второ: че мястото на въпроса с вкуса едва ли е тук- , ще допълня нещо, провокирана и от една фотографска изложба, на чието откриване бях наскоро и разговор там, който предизвика някои мои размишления...

Та, абсолютизирането на правото на вкус, за който човек не може да бъде критикуван, съден и т.н., и съответните мъдрости по въпроса, са само част от истината. А останалата (макар и съвсем не цяла) част, представена в резюме, е че и вкусът е нещо, което се учи и култивира. Не може да изразяваш мнение за Достоевски, примерно, без да си го чел поне (не че е достатъчно). А за да си го чел, първото условие е да познаваш азбуката, нали така? И не е много ясно по каква причина необходимостта от изучаването на "азбуката" на редица изкуства е силно подценено занимание и всеки си мисли, че разбира и има свещено право на вкус, без да я е изучил поне на базисно ниво. Не е добре дилетантизмът да се превръща в "свещена крава", ако ме разбра...


Редактирано от PipilotaV. на 09.07.12 13:27.



Тема Re: За вкуса...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Demon.... (мистичен)
Публикувано09.07.12 14:21



Главен повод, придружаване - какви са тия неща? Чета и пиша там, където ми харесва.

Това за азбуката и опознаването сигурно е така... само че, колко чалга трябва да слушаш, за да решиш, че не ти харесва? И съгласна ли си да го правиш? Ако не си, не можеш да се сърдиш на тези, които не се стараят достатъчно да харесат Достоевски.

Мисля, че трябва да има и по-лесни критерии.



Тема Re: За вкуса...нови [re: Demon....]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано09.07.12 14:55



Както казва един умен човек, не е нужно да се изпиеш цялата бъчва, за да разбереш, че виното е лошо. Особено ако разбираш от вина, бих добавила аз.



А що се отнася до всичко останало, между "харесва ми- не ми харесва" и "това не струва" (защото всъщност не ми харесва или не го разбирам) има голямо пространство. Вкусът като естетическа категория е завършеността на някакъв процес и той не се побира само в "харесва ми".


Редактирано от PipilotaV. на 09.07.12 14:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.