Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Жените и доминацията в секса  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.12 11:51



Напоследък чух толкова суперлативи от мои познати за книгата Fifty Shades of Grey, че най-накрая реших да и посветя известно време.
Накратко:
"50 нюанса на сиво" е еротичен роман и разказва за отношенията между наивна студентка по литература и манипулативен, но харизматичен предприемач. Фабулата е доста елементарна - в тази определено противоречива връзка страстта им се захранва от поляритета между доминация (той) и подчинение (тя).
Четох, че книгата е разбила сума ти рекорди по популярност и светкавичен успех.



Темата, ще се съгласите, е доста щекотлива. В ежедневието никой не иска да бъде воден за носа или унижаван. Уж.
Като се порових малко обаче, попаднах на доста интересни факти - над 60% част от жените мечтаят да бъдат доминирани по един или друг начин.
Въпросът ми е ЗАЩО - женски бъг ли е това или е нормално състояние, как мислите?
Знае се, че сексуалността има огромно влияние в живота ни и много често това, от което се страхуваме като деца, често ни възбужда като възрастни.
Според вашия опит и наблюдения доколко подобни отношения в секса рефлектират извън него
и здравословни ли са като цяло?

Редактирано от Caramel на 03.07.12 12:05.



Тема Re: Жените и доминацията в секса [re: Caramel]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано03.07.12 12:00



любовник на Афродита

тегава работа. Гръмотевично ибанекато за богиня.



Veni, vidi, vici


Тема Re: Жените и доминацията в секса [re: Caramel]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.07.12 12:06



В момента нямам време да се разпростирам върху темата, пък и нямам поглед върху проблема с доминацията в контекста на книгата, тъй като не съм я чела.

Иначе, не виждам нищо здравословно или нездравословно в подобни сексуални вкусове. Мисля, че желанието на жената да бъде сексуално доминирана е естествен "продукт" на автентичната й женственост.

Аз, например, обичам да бъда сексуално- доминирана, ако и иначе да минавам за "силно момиче".






Тема Re: Жените и доминацията в секса [re: мapдyk]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.12 12:14



Почитания за гръмовержеца Зевс тогава.


Щом Афродита е доволна ... задоволена де, всичко е на шеС.

Поздрави,


Редактирано от Caramel на 03.07.12 12:18.



Тема Re: Жените и доминацията в секса [re: PipilotaV.]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.12 12:16




А появява ли ти се желание понякога и ти да доминираш?



Тема Re: Жените и доминацията в секса [re: Caramel]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.07.12 12:19



О, да, но повече като поемане на инициативата в свои ръце, като част от любовната игра и провокация. Не мога да си се представя като сексуална зверкиня в латекс и размахваща камшик

. Не ми е това амплоато.




Тема П.П. [re: PipilotaV.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.07.12 12:24



Е, сега, ако любимият много настоява, мога да го понашляпам леко и да забия тънко токче в някое от меките му места, но истинските ми предпочитания са други- по- скоро той да ме хване за опашката и да ме притисне безмилостно към стената, пък после... ще се разберем.




Редактирано от PipilotaV. на 03.07.12 12:24.



Тема Re: Жените и доминацията в секса [re: PipilotaV.]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.12 12:35



Напомни ми нещо.

Преди няколко години бях пуснала една тема - ставаше дума за желанието на голяма част от жените да са с мъж, който ги превъзхожда.
Ти като силно момиче (надявам се, по твой собствен избор

) имаш ли/имала ли си такива аспирации?



Тема защото все пак [re: Caramel]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано03.07.12 12:35



стеслабия пол, въпреки че няколко десетилетия успяхте да докажете обратното. И тъй като всяка жена иска рамо на което да се гушне, то тя мечтае това рамо да бъде Силно рамо.
В България, под Силно Рамо се има предвид или Бияч (на село) или доминантен и безскрупулен Лъв (в града).
И така както жената обича да бъде Чукана в секса, така и в живота си, въпреки че се еманципира отдавна, има мигове на слабост, в които иска да знае, че до нея е Мъжът.

Защо ли неведнъж съм чел, че и на мен ми се случи преди няколко години, когато грубо наругах друг субект, по причини, които могат да му се вменят във вина, се оказа, че съм предизвикал вълни на възбуда у нея....



Тема Re: П.П. [re: PipilotaV.]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.12 12:38



А какво ще кажеш за аналния секс - струва ми се доминацията там е най-очевидна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.