Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Така е, като обичаш да се чукаш върху морски лед.нови [re: Киро]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано26.06.12 14:57



И положението е, че двукраките паразити на висше ниво са в трескаво търсене на други системи, по възможност в пределите на Слънчевата система, по които да накацат и да започнат/продължат...
Ние сме онези, които осъществяват геноцид над останалите видове, живеещи на същата планета.



Тема Re: Гъзнови [re: Graefenberg]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано26.06.12 15:04







Тема Re: Така е, като обичаш да се чукаш върху морски лед.нови [re: BambiBambina]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано26.06.12 15:06



Щом се налага - ...
Иначе, хубаво е, че екоталибаните сами се грижат за ограничаване на идиотската си популация, например, чрез отказ от нормална храна(месо).





Тема Re: Така е, като обичаш да се чукаш върху морски лед.нови [re: Киро]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано26.06.12 15:38



Принципно идиотската популация бива редовно прочиствана чрез други методи, съвсем не хуманни.

Ами, щом се налага...



Тема Re: Така е, като обичаш да се чукаш върху морски лед.нови [re: Киро]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано26.06.12 16:20



И на мен първата ми реакция беше да се пусна по мисълта: "Егати па тея, нямат и грам сексуална фантазия, за да не могат да го вдигнат, ако нямат нам колко си кубика лед под г*за".

Обаче се сетих, че съм чела, че прародителите на птиците са динозаврите. Ти можеш ли да си педставиш, как се е изстреляла в небето подобна маса, след първата си осъществена сексуална фантазия, защото аз пък се притесних за приземяването? После, 'що изчезнали били динозаврите. Това, гаврата на природата, дето й викат еволюция, не знае граници, направо.



И доколкото, сексуалната фантазия на петела ни на село, стига до прескачане на комшийските кокошки за сега, направо се зарадвах, че по рождение този вид са с кратък живот и няма да доживее омерзението да се превърне в някво изчадие, заради едното ебане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.