Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано21.06.12 21:31



Евро 2004 беше благословия... Семейни приятели се събираха да гледат мач на редки плазми по това време... И аз исках да гледам, но жените седяха с тръпнещи бедра, лесна плячка...

Някак ми липсва това време, единсвения проблем беше, че две си сдърпаха косите без обяснение... Едната я опънах на Първа фаза, другата на полуфинал... Те се похвалили, кучки, после се скарали... Финала го гледах с жена ми естествено, тя е фен на футбола...

Даже не помня кой стана шампион... ама курвите ми стоплят сърцето...



Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: лахудзи.]  
Автор caiko ()
Публикувано21.06.12 21:38



е тия двете са някви ужасни тъпи
аз имам едни две - двете знаят една за друга даже станаха първи приятелки
мисля скоро да ги врътна и двете наведнъж усещам как ще се навият
най-трудно ще е логистиката - и двете са женени !



Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: caiko]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано21.06.12 21:45



Абе и двете ги опънах в дома на приятел от университета... първо жена му в спалнята им... после нейната приятелка в банята... Те решили да си разкажат, защото са близки... аз откъде да знам, че жените са такива клюкарки, дори за себе си...

Иначе се виждаме с младежа редовно... навън... жена му заявила, че не иска да вижда моето семейство вече в дома си...



Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: лахудзи.]  
Автор caiko ()
Публикувано21.06.12 21:48



хахахах



Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: лахудзи.]  
Автор moreol ()
Публикувано21.06.12 21:49



Ти си безграбначен е, как може да опънеш жената на приятеля си...





Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: лахудзи.]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано21.06.12 21:50



Беше само преди осем години, скука и Гърция стана шампион, на финал срещу домакина, тия дето днес са в бяло.
Нещо по-интересно да се случи на финала при теб?
Аз си спомням мача на откриването, хм....





Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: caiko]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано21.06.12 21:52



Е по-удобно е на спалня, отколкото облегната девойката на мивката... После била ядосана, тази от спалнята, защо съм нямал презерватив и защо съм се олабил в нея... тя била непредпазена. Ми да е казала...

Е кой ходи да гледа мач с презерватив в джоба...



Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: moreol]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано21.06.12 21:55



Нали е жена?! Носи путка... а той преписваше от мен на изпити... академично причтелство... Само веднъж олабих в жена му... Курве от класа и върти гъза не е истина... ама повече няма :(



Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано21.06.12 21:57



Правих секс в банята с леко позната жена... олабих се в нея... нямаше грижа тя беше на хапчета, но разказала на приятелката си ... ииии загубих и двете! Не помня нищо от финала... натискане в кухнята, коридора... събличане бянатя...



Тема Re: Футбол и извънбрачен секс... Евро 2004 [re: лахудзи.]  
Автор caiko ()
Публикувано21.06.12 21:58



жените са много гнусни манипулаторки
сега има една - подържам някакви приятелски отношения с мъжа и и тя изглежда разбра че се дърпам
съответно не пропуска всеки ама всеки удобен случаи да че докосва да се търка в мене което особено в това горещо време и както и много разголена е много изнервящо
и все гледа де се навре в мене уж нещо да и обяснявам по смартфона и ....а как мирише направооо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.