Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 16.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Едва я нави  
Автор moreol ()
Публикувано10.06.12 18:47



Ако успеете да вкарате в леглото си една жена много бързо, заслугата за това не е ваша, а на мъжете, с които е била тя преди вас!





Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.06.12 20:54



При мен не важи това.

За следващия е неизмеримо по-трудно. Той ми казва, че съм станала предубедена и мнителна точно заради мъжете преди него.
Ами да, сигурно е така.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано10.06.12 21:03



Питаш ли го Торес като неможе да ги вкарва въобще последната година....



Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.06.12 21:59



Ха, такива мъже - жена да не пипнат!!!

Демонична...



Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано10.06.12 22:15



това въобще не е вярно
жената реагира според мъжа



Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано10.06.12 22:58



Когато вратата на МПС-то ти тежи около 500кг, когато изразходаваш един ПЪЛЕН резервоар от София до Пловдив и след това зареждаш отново още няколко пъти за да стигнеш до к.к. Слънчев бряг, когато се движиш с постоянен кордон всъдеходи със средно тегло 5 тона, когато сложиш ужасно много 25кг тежести на лоста за лежанка, когато живееш зад 6 метров зид, а палата ти е обзаведен изцяло в ARMANI CASA тогава и само тогава можеш да вкараш и най-голямата манекенка в леглото си без да полагаш никакви усилия ако се сещаш.



Тема Re: Едва я нави [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано11.06.12 00:07



винаги съм се чудел, каква радост е да се возиш в черна, ръбеста, квадратна, грозна кола! Все едно се возиш на катафалка 4х4.

а като отвори дума за разход - днес с 5ма човека, изминах разстояние от 740км със среден разход 3.8л/100. или нормално ми излиза 10лв за 100км.
знам че арабеските гледат злобно след такива коли и шофьори, но техните проблеми само ме радват



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Едва я нави [re: БФMюнxayзeн]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 01:11



Мдам.......мокрите сънища на средностатистическия работник...епизод пореден..кво да говориме..

Г-класата ти е като Г-роздето-кисела,ще продължаваш да се чудиш кво е да се возиш на такова,щото шансовете да научиш на живо са същите като тези на рапан при свръхнова, ако се сещаш за кои точно нулеви шансове ти се намекна...

А това да се хвалиш колко МАЛКО ти гори колата по-добре не го прави никога вече-предизвиква бурен смях,съчувствено потупване по рамото и пожелания за навременни социални помощи....



Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор moreol ()
Публикувано11.06.12 09:41



В крайна сметка мизерника се оказваш ти пич, защото тровиш въздуха и природата и няма с какво друго съществено да се похвалиш





Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.06.12 09:45





Ами, май така се оказва.

Демонична...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.