Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Едва я нави [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор moreol ()
Публикувано11.06.12 11:45



Тея двамата убавци твои пишлемета ли са или жалки аматьори имитатори?





Тема Re: Едва я нави [re: Obstinacy]  
Автор moreol ()
Публикувано11.06.12 11:48



За кво да си я купувам аз... тя мама ми купи още като бях малък





Тема Re: Едва я нави [re: Obstinacy]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано11.06.12 11:51



не знаех че Георги Илиев се нарича Илко. А ти се опитваш да кажеш че крал Блуфен се крие и заради това няма да го намерят? вменяваш на краля поведение като на заек? тц,тц, ще си загубиш май длъжността в Левунската администрация

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Едва я нави [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.06.12 11:58



Не, душко, Илко се нарича Илия.
Ама ти хитро редактираш и добавяш, а сега ми се правиш, че не си разбрал, но аз си те знам тебе какъв си Фатик.



Тема Re: Едва я нави [re: nerra]  
Автор Фpeнcka Baнилия ()
Публикувано11.06.12 12:01



Защо реши, че го намерих за странно?:)))



Тема Re: Едва я нави [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано11.06.12 12:26



С други думи вече нищо не е същото, но когато и да инвестираш в злато и бронирани Мерцедеси винаги ше си на печалба! - Това е най-невярното твърдение за инвестициите в 21 в. Инвестираш в движимо имущество и чакаш да стане недвижимо.

Мъдро!
Ти колко злато си купил?
Виж, Балканите не са световен финансов център. Гърция се пробвА, но ... не й се получи. Така че тукъшните "инвестиционни" обичаи не важат за останалия свят, където хората наистина инвестират, но не по твоите правила...

Редактирано от ЛAMБИ на 11.06.12 12:32.



Тема Re: Едва я нави [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано11.06.12 12:26



Благодаря за зададените въпроси. Бързам да отговоря накратко понеже имам среща с едно 47килограмово девойче, чийто баща незнайно защо и е поверил да управлява бизнес за милиони вместо да щрака по фолк клубовете.

"след мен и потоп'
Като каза потоп искам да знаеш,че аз лично много се страхувам от подобни катаклизми защото ако нещо недай си Г.И. стане АЗ ще съм вероятно единствения оцелял. Вие обаче още преди да видите 100 метровите вълни вече ще сте вече някъде към центъра на земята (уан уей тикет) щото пластовете ше си ебат мамата от размествания и земетресения ама не като онова от преди 2 седмици (90% от приятелите ми са решили,че влизат барети между другото, сметайте с какви параноици общувам) и ше пропаднете много надолу под земята в стил фолк клуб Биад например. И ако случайно има малцина оцелели всички ще знаем какво е Верту, Г калса, ток и механика, но дълги векове ще им отнеме да ги преоткрият наново. Аз категорично не мога да се нагърбя с задачата защото бях среден да не кажа слаб ученик в училище и не съм зпаомнил грам от часовете по физика например. Учителката ми казваше,че който не учи няма да сполучи, но тя и до ден днешен се вози в тролей. Ужасен парадокс нали?! Та става дума,че няма да намеря стимул да живея в свят, в който репликата "ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КОЙ СЪМ АЗ БЕ" няма да има особена стойност. Какво ми остава? Нося оръжие винаги. Ако видя,че няма на къде собственоръчно ше се пречукам. Ако го знам с 2-3 седмици в аванс ще закупя малолитражка с тънки стъкла и ще спра да пия билките от Мария Асенова - края няма да закъснее по един или друг начин.

"живей бързо, бъди красив труп'

Единствената причина да имам здравна книжка (интересно е как хората си мислят,че лист хартия може да им гарантира здраве по същия начин както и 450кг стъкло, но това е друга тема) е защото съм посочил с главни букви с неизтриваем маркер,че желая след смъртта си да не бъда кремиран, а балсамиран,масажиран и подложен на ужасно много СПА и др. процедури с цел да запазя релефа си възможно най-дълго. Отделно не знам дали знаеш, но вие хората всички сте ходещи трупове така или иначе.

Та не е ли по-добре да водиш начин на живот при който не ти се налага да се криеш толкова добре от чуждата любов?

Хората са злобни и завистливи. Завиждат на чуждото щастие и релеф. Истината е,че тази епоха не ме залсужава.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 11.06.12 12:30.



Тема Re: Едва я нави [re: Vitalite]  
Автор Фpeнcka Baнилия ()
Публикувано11.06.12 12:26



.. сме тихи





Тема Re: Едва я нави [re: ЛAMБИ]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано11.06.12 12:48



Хора като теб твърдяха преди около 4-5 години,че и златото вече е демоде. В София е един от най-високите стандарти на живот в света, не знам за какво говориш!



Тема Re: Едва я нави [re: Obstinacy]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано11.06.12 12:49



Лично аз никога не съм харесвал кича и прекалената натруфеност. Хотела на Бате Косьо в Самоков преди да го купи Петя Славова например е идеалът ми за стил и изящество!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 11.06.12 12:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.