Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Едва я нави [re: PipilotaV.]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.06.12 10:40



Покажи глезен и само гледай какво става в насрещното.



Демонична...

Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано11.06.12 10:41



Пиле, като прочетох това:

(ЧЕТИРИМА ИЗГОРЯХА ПРИ КАТАСТРОФА НА "МЕРЦЕДЕС" G-500 КРАЙ ШИВАЧЕВО) и сериозно се притесних да не си си заминал. а точно тогава и ти спря да пишеш за 2 дена....

Като четях описанието все ти ми беше в съзнанието - Г класа, малоумен шофьор и много вероятно такива пътници. Идеално се вписваш. Но явно ще е някой следващ път. дано само не затриете някой невинен покрай вас.

За екология няма изобщо какво да ти говоря - примера ти за рапан и свръхнова добре онагледява какво би проумял по темата. Ама айде да се опитам леко да ти вкарам идеята: Ако всички почнат да мислят като теб по отношение на природата и природните ресурси, няма да останат скакалци и жаби , които да ядеш!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Едва я нави [re: БФMюнxayзeн]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 10:45



Нисичък си.
И дребничък,и злобничък.

А с такива линкове и коментарите по тях си не само нелеп,ами и действително гнусен...

И да те подсетя малко че виждам че не се сещаш-дали ти ще мислиш като мен или не е абсолютно без значение,защото колкото и да искаш Ес класа примерно....просто нема да имаш...ако се сещаш....така че-в Киа-та и у лево.....



Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано11.06.12 10:50



Опитваш се да обясниш на тения, защо не е хубаво да убива гостоприемника. Няма да успееш, сигурен съм. Паразитите си имат своя логика.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор moreol ()
Публикувано11.06.12 10:57



Слушам шерифе, не искам да дойдеш яздейки крава да ме арестуваш





Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 10:59



Да,тва беше смешно,ето виж,сега ше се засмея: хахах, видя ли....



Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано11.06.12 11:04



моля ти се, нека е у десно, та да не пречи на пътя.



Тема Re: Едва я нави [re: Obstinacy]  
Автор moreol ()
Публикувано11.06.12 11:04



Розов, аз като пишех в тоя клуб ти беше още жълт или още казано, тебе те немаше у схемата

(ебати блъфа )



Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано11.06.12 11:08



да- трябваше да стана нисичък и дребничък, за да можеш да ме забележиш.
че ми омръзна да бъда не разбиран от питекантропи, качили се на скъпи коли.

ес класа може да поискам, когато почне да харчи по 4 на сто и стане с предно предаване. дотогава не ми представлява интерес. ама и това едва ли ще го проумееш - специалиста по автомобилите, добил знанията си от четене на списания...

и за сандъка питах Блуфена, защото той понякога вади интересни мисли, а не теб!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Едва я нави [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано11.06.12 11:10



Kогато в документите на колата ти има мини-паспортче, на което пише 'gepanzert', когато колата ти е по-тежка от камион, когато къщата ти само привидно е стандартна, а всъщност е бункер с ядрена защита мисля, че въпроса с средния разход на гориво може съвсем спокойно да не ти бъде належащ.
Казвал съм го много пъти, но за мен е важнод а го повратям. В края на миналия век лукса се измерваше в лъскави немски автомобили тип Мерцедес - прасе и наличие на ужасно много гранит зад висока бетонна постройка зад околовръстен път. Днес обаче всеки 2ри негражданин може да продаде нивата и да си купи МПС, което докато не установи,че няма как да поддържа ще си мисли,че е хванал Ел Чапо за шлифера един вид. Истинското мерило за лукс през 21 век, е когато се заградиш в B7 бронирана капсула с постоянна група еднакво изглеждащи спортисти със слушалки, когато спираш ЕС класа в хотел Дюн и дефакто си на плажа а на 10 минути (или 2 с моята кола) ти е Свети Влас, чието яхтено пристанище засенчва всички опити на Ч. Гора да претендира за по-луксозен яхт център. Преди всеки втори селяк или пишман-гангстер (от тия дето продали 1кг бело и вече са Т. Монтана) ходеше да пали свещи и да се кръсти показвайки колко е набожен, днес истинските меценати и тарикати изучават книгите на Л.РОН ХЪБАРД и са стигнали поне до двуцифрено ниво в сциентологията и ежедневно се измерват с Е-Метъра.
С други думи вече нищо не е същото, но когато и да инвестираш в злато и бронирани Мерцедеси винаги ше си на печалба!
Що се отнася до Г класата, то да имаш такъв всъдеход е въпрос както на култура така и на състояние на духа.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 11.06.12 11:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.