Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Едва я нави [re: Obstinacy]  
Автор moreol ()
Публикувано11.06.12 10:24



:) Почти оригинален опит за затапка, но с тоя розов мерцедес дето си лепнал не мога да се доверя на възприятието ти за красота





Тема Re: Едва я нави [re: Obstinacy]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 10:25



Освен тва искам да подчертая че вътре има разни зелени неща,които несъмнено са фраш с витамини,така че сме еко И здравословни..

Абе нещо като вегетарианци в коктейлите,нали....



Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 10:27



лепнал

Абе нали ти казах ДА СЕ ПОДГОТВИШ бе!!!



Тема Re: Едва я нави [re: moreol]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.06.12 10:27



По мое мнение - много сполучлив опит, съдейки по невъзможността ти да се хванеш за друго, освен за сигнатурата ми.
Ако искаш можеш да ми се представиш - кой ти е другия ник, защо пишеш с нов и разни такива неща, които така или иначе, ако прикриваш - ще се разбере за отрицателно време.



Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.06.12 10:30



Аз ходя пеш.
Ама, какви крака и дупе имам!!!

Демонична...



Тема Re: Едва я нави [re: Vitalite]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 10:32



Е,пробвай да идеш пеш до морето...

Кви КРАКА ше направиш,ееехааааа.....



Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.06.12 10:33



Био на 100%, което ми напомня, като говорим за зеленина, здравословни храни и питиета да ти препоръчам нов ресторант, който още не е официално открит и рекламиран, именно по тази причина е страхотен... и въобще много е вип.
Ултра вип.



Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.06.12 10:36



А бе, не е хубаво толкова да си сигурен на кого кои теми са му близки или далечни. Както и да се отваряш прекомерно по въпроса.



Като гледам колко скромно съм се ударила в гърдите с един кратък пост, след който сте натракали куп мнения, упражнявайки се в "зелен" сарказъм...




Тема Re: Едва я нави [re: El Capitan]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.06.12 10:39



За жалост, живея в град, в който трудно се диша и возилата са по - ценни от хората и живота.
А похода до морето е една добра идея, мерси.



Демонична...

Тема Re: Едва я нави [re: PipilotaV.]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 10:40



Еми....пробвай се...кво ми говориш е така,колкото да напишеш нещо.

Ако напишеш нещо интересно по темата за това колко ужасни са за природата V8 и V12 автомобилите,аз ти обещавам да го прочета с интерес.....да....след което да ти напиша 865 неща,които да ти докажат колко точно не са ти ясни нещата...

Просто свикнете че за некои неща в живота си има инстанции,които като кажат нещо и от вас се иска слушане,а не репликиране....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.