Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Едва я навинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано12.06.12 15:30



ето затова те уважавам - не те е срам да признаеш че имаш приятел, който се вози на рейс и живее в блок в Дружба! това твоя познат Ел Капута например, никога няма да го направи!

мерси за линка за Тексас Арморинг, но те са ми известни. Преди работих във фирма, която бронираше автомобили и съм навътре в темата....

Казвам ти че возенето в градски транспорт си е емоция. И добра реклама. Само да се подбере подходящия момент като температура и навалица. И да си приел предварително факта че в рейсовете няма ВИП ложа.



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Едва я навинови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.06.12 15:36



Аз ли не съм си слагала истинска снимка, бе? АЗ ли? Що не се ебеш в тъпата глава и късата памет и да почнеш да пишеш един път, без да плетеш интриги и без да си съчиняваш.
Аз ли съм голяма най-вече на думи, бе? АЗ ли?

Я сега се сети - кой се крие като мишка, като го поканят на клубна среща, кой се крие, като му се каже да се сложи шкембето, колата, гнилите зъби и тая красота, която ще спаси планетата и ще доведе до световен мир, щото, ако я покажеш - ще се самоубият всички... щото ти си този, който все апелира за снимки на другите, а ти една не съм видяла да слагаш.

И тоя прословут твой кур, що не го покажеш... не че някой иска да го гледа, щото аз пък да ти кажа - ходиш и набеждаваш, че някой те бил издал, че някой бил доносник. Айде хвани сега една новина от мене - една, която си я ебал дращи бележки като луда и обяснява подробности за тебе, за кура и за семейството ти...

Та внимавай с кого си лягаш, ако се сещаш.
И вие се радвайте на тая снимка от сигнатурата, щото ако взема да сложа истинска, ще ви потънат усмивките от депресия, да ви еба в клюкарите тъпи.



Тема Re: Едва я навинови [re: Demon....]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.06.12 15:47



Ми монолог си водиш, като не можеш да зацепиш какво ти казвам, да водиш диспут ли искаш? Няма как да стане дискурс, наемачо на коли, няма как, защото не можеш да се аргументираш и издишаш. Според мен, нещо чехлите по главата ти са ти дошли в повече.



Тема Re: Едва я навинови [re: Obstinacy]  
Автор moreol ()
Публикувано12.06.12 16:23



Скъпа, иди на маникюр да се успокоиш





Тема Re: Едва я навинови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор sexy mamma ()
Публикувано12.06.12 16:28



А акциза и ддс-то? и те ли отиват при ония с чаршафите? хайде помогни на тази държава и спри да караш колело...не можеш нали

.



Тема Re: Едва я навинови [re: moreol]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.06.12 16:30



Маникюрът ми е изряден, струва 50 лева. Ако обичаш, не ми давай наклон на ноктите, да не ми се удариш в шамара.
Щото сега, ако те питам кое му е успокоителното на маникюра и какно знаеш за него и за лаковете, и за терапиите, ще ми мълчиш като ням.

Просто си намери с кого друг да си пишеш. Не желая да си пиша с някакви кретени, които нямат елементарни познания за лайфстайл.

Това че симулираш работен процес, а някой по-тъп и от тебе ти плаща, не значи, че трябва да досаждаш на непознати с неуместните си опити за общуване.



Тема Re: Едва я навинови [re: Obstinacy]  
Автор moreol ()
Публикувано12.06.12 19:44



uuuu. i'm shakin'

....

Не умирам желание да си пиша или дори да се заяждам със скучни хора... Клиширани фрази като твоите или на оня вип, шерифчето от давна са повтаряни и изтъркани от блуфена и ексте бароко... измислете си нови, с тея не е интересно Човек им се радва до време!



Тема Re: Едва я навинови [re: Obstinacy]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано12.06.12 20:45



Муци, твоята остра реакция ме учудва! не съм я очаквал, нито искал да я предизвикам. но не се случва за пръв път, явно ще трябва да свикна.

МИло, ако си си слагала снимка на колата- пропуснал съм го. Но аз на моята съм. Даже Капута и Фламингото я коментираха. ако ти си я пропуснала - твоя загуба.
това, дето го организира в нощта на музеите в никакъв случай не е било клубна среща. вие петимата дето сте се събрали, по-скоро може да бъдете определени като 'среща на клубния цирей'. съжалявам, но не виждам своето място там, нито пък тогава....
темата с персоналните снимки я бистрихме нашироко февруари месец. от тогава не съм те чул да внасяш нови предложения, та не виждам защо очакваш аз да си променя позицията. - казвам ти го пак: - или и двамата слагаме голи снимки, или няма да стане. знам че искаш да изплакнеш очи на аванта, и ако мога да цитирам един човек - ' да се скъсаш от мастурбиране на моята снимка' - но няма да стане. не съм майка Тереза и безплатно няма да стане!

Новината ти е малко жълта! от всички жени с които съм бил интимен, само една е с негативно отношение към мен. но тя не би тръгнала да действа по такъв подмолен начин, а и сме разделени от 6г. та едва ли е тя. далеч по-вероятно е да е някоя която е искала, но не е правила секс с мен. такива вече има доста повече. та ще ме прощаваш за директността, но смятам че разпространяваш неистини!

айде да пробваме това с депресията - слагам и аз снимка на кола дето не е моя, да се порадваш. защото такава нямаш и няма никога да имаш:



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: тоя Дъглас Адамснови [re: moreol]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано12.06.12 22:42



ще си помисли човек, че някога си виждал нещо друго от мен!



Тема Re: тоя Дъглас Адамснови [re: parvaty]  
Автор moreol ()
Публикувано12.06.12 22:58



Нека си мисли каквото ще.... Че не съм ли?

Виждал съм че ти си една от печените клубарки, за съжаление обаче винаги трябва да има някоя като екстето и роксана




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.