Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Едва я навинови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.06.12 00:57



Редно е сега да кажеш колко точно ебавки вкара в този си постинг и да ги подчертаеш,за да не стават недоразумения....



Тема Re: Оо!нови [re: Lincecum]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано12.06.12 00:58



Скромността краси глупака.

искаш да кажеш че си грозен глупак ли? жалко, надявах се поне нещо свестно да има у теб....



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Оо!нови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.06.12 01:03



Според мен точно ти е редно некакси да се въздържаш от използване на определения като "грозен глупак" ако се сещаш, защото твоето в случая са предположения, докато в обратния случай има солиден доказателствен матерриал,ахахах....жорчеееее,айде сега една лъжица за баба,ЕДИН КУР ЗА ДЯДО в устичката и лягай да наниш съкровището на мама....





Тема Не е наша!!!нови [re: moreol]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано12.06.12 08:42



Естествено, каква вина да имаме, ние за това че мноо курволяци се навъдиха напоследък.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Едва я навинови [re: moreol]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано12.06.12 11:36



Поне ако ще се опитвате да имитирате блуфена взимайте пример от него,

опитваш се да кажеш на хиена, как да имитира лъв! няма как да стане



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Оо!нови [re: El Capitan]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано12.06.12 12:22



Пиле, хайде да се опитам да ти обясня някои основни положения, макар да се опасявам че няма да ме разбереш!

това, че някоя мазна долна душица е решила да се направи на доносник и да ти снесе кой съм, още не говори лошо за теб. може ти да не си търсил тази информация, а тя просто да е стигнала до теб. Но факта, че вместо да запазиш това инфо за себе си и за лична употреба, ти го разгласяваш при всяка възможност, говори няколко неща:
- толкова си подтиснат от интелектуалното ми превъзходство тук, че използваш всякакви мръсни номерца, за да се опиташ да си вдигнеш самочувствието. Какъвто номер несъмнено е разпространяването на лична информация, непубликувана в нета.
- нямаш никакво достойнство, за да стигнеш до използването на такива прийоми.

и да ти дообясня още няколко факта, защото ти очевидно изобщо нямаш потенциал да ги проумееш сам:
-всеки път, когато те нервирам дотолкова, че ти се прииска да ме посетиш на живо, за да ми докажеш нещо си, или просто се разпсуваш като каруцар, означава едно: изваден си от равновесие, не успяваш с думи да се наложиш. или накратко - победен си интелектуално.
това дали ще успееш да го вденеш?

пак да повторя: - когато ти се прииска да ми подуеш плешивата кратуна, или се сетиш за майка ми, всъщност признаваш че отново съм се показал като по-умният от двамата.

досега се сещам за поне 5 пъти, в които съм те изкарвал от релсите. от теб само зависи да няма нови такива - научи се да се владееш.

а относно това дали съм грозен - много се радвам, че не се харесвам на манафите. това ме устройва напълно



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Оо!нови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.06.12 12:45



Баси колко съм те сдухал Амелия...хахахаха....нереално е колко ти е вътре...



Тема Re: Едва я навинови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор moreol ()
Публикувано12.06.12 12:55



Не просто различни породи хиени. Нали знаеш има черни негри, има и по-черни негри





Тема Re: Едва я навинови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано12.06.12 15:01



Моите добри приятели от Texas Armoring Corp (горещо препоръчвам уебсайта :

) от няколко години вече са се погрижили и за нуждите на ексцентричните бизнесмени по света и на Балканския полуостров и предлагат и бронирани бусове. Където е бус, там е и автобусна линия 204! (това е единствената линия, която знам защото един мой приятел и милионер от Дружба беше карал шофьора да го закара лично до блока му преди години, чиято постъпка жълтата преса определи като мутренска, но аз намирам за нормална)
В тоя ред на мисли искам да знаеш,че самия факт - Крал Блуфен да пътува с рейс ще бъде достатъчен шок за цяла София и никой няма да помисли да ми прави атентат дори обмислям да захвърля в гардероба любимата си марка дрехи Miguel Caballero (задължителен избор на дрехи за всеки млад мениджър: ) и да се издокарам с любимия си потник на Мусаши!



Тема Re: Оо!нови [re: El Capitan]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано12.06.12 15:12



сигурен бях че без картинки няма да ме разбереш. но бях длъжен да опитам

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.