Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Едва я навинови [re: Obstinacy]  
Автор Demon.... (мистичен)
Публикувано11.06.12 17:13



Разбира се, аз не писах за това, а за разликата в размера на пениса със и без джип. А аз съм си доволен от размера, благодаря



Излизаш от клишето (каква клиширана фраза), когато си купиш пежо сс например, защото те кефи да се забавляваш с приятели и ти върши достатъчно работа за всеки ден, а си наемаш джипа когато ходиш на планина и наистина ти трябва. Не си купуваш и двете, за да не се занимаваш с тях. Но знам че няма смисъл да обяснявам...



Тема Re: Едва я навинови [re: Demon....]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.06.12 17:26



Хо-хо, аз пък си купувам и двете, а и едно за разкош. Трето, ако се сещаш.



Тема Перфектно нали?нови [re: PipilotaV.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано11.06.12 17:32



Това беше целта - да се позиционирам като истински ГЗС-юзър.



"...да защитаваш все още марката Москвич, ми се вижда леко ретроградно." - Що ретроградно!? Не е ли алтернативно!? Тук всички си ги мерят ... Мерцедесите, марките, пиш...товите, някой дори и снимки от нета си качват като сигнатури... Не знам, реших да имам свой стил, респективно стандарт.
То е ясно, че няма да можем да ги стигнем ултра - мега манекените, те мноо вдигнаха нивото на ... говоренето. За делата - няма нужда, в нета делата са такива, каквито вербално заявим т. е. утра мега велики.

Сега вече съм изпълнен с надежда, че ще убЕрем ултра, мега манекенките у ГЗС-то т. е. каймака! Щото те нали на това се лепят, някой да споменава марки фирми, т. е. да прари реклама на стоки и услуги, ама да не му плащат за това?



Тема Re: Перфектно нали?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.06.12 17:37



Мен ли единствено не ме вълнува дали "легендите са живи" или са вербални мумии?
Явно аз съм от малцинството, което защитава консервативния принцип, че при една виртуална комуникация (пък и защо само виртуална) е интересно как някой проектира личността си в процеса на комуникация и доколко мога да общувам с него смислено и приятно. Другото са щрихи, които имат значение при съвсем други, реални обстлоятелства, Ламбииии.:)




Тема Re: Едва я навинови [re: Obstinacy]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано11.06.12 17:39



за теб говорих мило, но това беше алегория. не съм си и помислил че ти ще сложиш истинска снимка. както доста хора тук отбелязаха, ти си голяма най-вече на думи. като например да пишеш че имаш 3 коли, а да слагаш снимка на нечия чужда...

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Едва я навинови [re: moreol]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано11.06.12 17:53



И кво, да ги търся и да им благодаря ли?
Или да ползвам без да питам...



WALL·E

Тема Re: Перфектно нали?нови [re: PipilotaV.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано11.06.12 17:56



"Мен ли единствено не ме вълнува дали "легендите са живи" или са вербални мумии?" - Не е ли ясно, от къде започва художествената измислица?

Пък важно ли е да сложиш точно разделителна линия м/у истишна и лъжата!? Не се ли хващат с просто око изхвълячите, а комплексираните им клакьори, а на другия полюс напъващите се смотльовци?

Доказателствата само ще развалят цветния купон.

Приятното не винаги е смислено.
Аз искрено се забавлявам в джунглата от проекции на личността (както ти ги нарече).



Тема Re: Едва я навинови [re: El Capitan]  
Автор zai4e_v_4a6ka (нобелов лауреат)
Публикувано11.06.12 18:02



ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХХХХХАХАХАХАХАХА

МУУУУ



noblesse oblige...

Тема Re: Едва я навинови [re: El Capitan]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано11.06.12 18:02



Бай дъ уей, това е мноо важен въпрос! Без който, понататъшното ни съществуване е сериозно застрашено!


Казвай цената, че се закъса! ... и за Глока кажи? Така м/у другото, уж случайно може да отвориш приказка за някоя марка редки часовници... колко му е, сърчни ги в нета, все ще излезе нещо...



Тема Re: Перфектно нали?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 18:03



Конграчулейшънс, тва е една много такава уютна и зАветна ниша твойто-успокоението че останалите само се правят на велики,а всъщност са същите средняци като теб.
Само че, представи си за момент че повечето неща се окажат истина, питам те,тогава кво правиме?
Ше продължиш да отричаш или ще заемеш позицията на барона: богатите също плачат,м?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.