Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Едва я навинови [re: El Capitan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.06.12 16:11



Ами, кой е казал, че Penn са средностатистически

? Поради това именно бяха съпоставени два вида потребителска култура, да ги наречем (въпреки че в темите тук най- малко иде реч за това). Смисловият център не е там, въпреки че разбирам удоволствието ти от това, което според теб е пропукване на "тезичката" ми: замяната на един вид риболовна принадлежност с друг. По отношение на мисълта ми обаче то е детайл от несъществено значение, който само подсказва, че не посвещавам уикендите си на рибарство.




Тема Re: Едва я навинови [re: El Capitan]  
Автор Demon.... (мистичен)
Публикувано11.06.12 16:13



Аз съм на мнение че от глобално затопляне не си струва да се вълнува човек, но това да не се чете като глас за големите джипове... тяхната роля е най-вече да бъдат удължители за пенис...

Всеки може да е мутра в Г класа, номера е да те вземат насериозно и на колело!





Тема Re: Едва я навинови [re: PipilotaV.]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 16:16



Оффф баси,писнА ми,аре прочети си още веднъж тва за левиските,доджа и пен-а, as opposed to голф,и кво беше още, па дано загрееш кво имам предвид...



Тема Re: Едва я навинови [re: El Capitan]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано11.06.12 16:17



Търпението е висша добродетел



Strange thing how people like to be seduced but often forget to seduce back

Тема Re: Едва я навинови [re: El Capitan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.06.12 16:19



Нищо не помага, приеми, че съм тъпа и се успокой. Пък после, ако искаш, преосмисли какво толкова важно изобщо си имал да ми кажеш.




Тема Re: Едва я навинови [re: PipilotaV.]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.06.12 16:20



Е аре са,ЧАК пък тъпа,не мога да стигна чак до такава крайност...





Тема Re: Едва я навинови [re: El Capitan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.06.12 16:25



Благодаря. Сега ще мога да изляза довечера с неолющен имидж, защото се бях притеснила и сериозно усъмнила в интелектуалния си фундамент и способността си да бъда интересна. Все пак, нищичко друго си нямам, не мога да разчитам на крехка младост и моделска красота, разбери ме...






Тема Re: Едва я навинови [re: Demon....]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.06.12 16:30



Като почнете да си вадите социалните помощи от джоба и става неприятно, наистина.
Аз съм убедена, че ако на теб ти предлажат да ти дадат ей така - Г класа и колело, ти ще избереш второто. Тук не коментираме финансово притеснение. Тук говорим за свободен избор, за момента, в който можеш да си позволиш и двете.
Та, да всеки нормален човек, ще избере колелото - то е сигурно, особено на дълъг път, с него се возят комфортно поне 5 човека... и т.н.

Та, номерът е да излезете от клишето и това, което ви го набиват разни малоумни журналя и сте влезли повечето в някакъв измислен свят за рафинирани дебили. Е, това е номерът. И това, че на някои гроздето им е високо, не значи, че виното не е хубаво. Не ви е и виновен тоя, който пие вино, че вие копнеете за един грозд, ама все не ви достига нещо да го получите.
Така че не ми обяснявай за ролята на големите джипове преди да имаш такъв, щото ако имаше, щеше да забравиш за колелото, другарю.



Тема Re: Едва я навинови [re: Obstinacy]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано11.06.12 17:01



Мило, тебе са те подменили! преди беше много по-схватлива, или поне хващаше добре иронията и сарказма.
в този случай, да кажеш че съм му направил кеф си е доста дебилно! аз се опасявах да не вземе да се засегне краля, защото му вкарах точно 4 ебавки в този постинг. и си мисля че може да не ги забележи само някой, полуослепял от съзерцаване на розовата си кола.



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Едва я навинови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано11.06.12 17:07



Ако говориш за мен, редно е да ти кажа, че моята кола не е розова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.