Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема От днес Европа е  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано08.06.12 08:20



Футбол! Ще ми се да кажа: "Светът е футбол", но ще изчакам две години.
В тази врьзка няколко традиционни и недотам въпроса-)))
1. Ще гледат ли турбоманекенките и селските мениджъри европейското? Изобщо, гледат ли хора от такава класа едни ритнитопковци?
Въпроси за останалите, по-обикновени:
2.Скъпи жени, многократно сме ви питали: как ще утрепвате времето, докато мъжете ви все пак гледат по някой и друг мач? А ако точно в този момент, в продължението на четвъртфинала, когато любимият предвкусва дузпите, на които Германия отново ще бъде сразена, ви се приправи секс? Как ще съблазните човека до вас? С червени прашки или по голо дупе директно пред екрана?
3.Скъпи жени, гледате ли футбол? Имали нещо секси в тези футболисти? Любим момент ли е свалянето на фланелката при гол или Размяната на фланелки след мач?
4.Уважаеми съклубари, мачовете почват от 19ч. и свършват около 24ч., ще успеете ли да ги съвместявате с едни други задължения? Бихте ли заменили полуфинален мач с едночасов секс маратон със законната ви половинка...?

Хубав ден и ..... въпрос номер...
5. Кой ще стане Еврошампион? Залагайте по виртуалено левче!

Редактирано от HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 08.06.12 08:21.



Тема Re: От днес Европа е [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.06.12 09:54



Мога да говоря само от името на селяните, понеже не съм мениджър


Да, ще гледам. Футбол НЕ гледам, освен финала на ШЛ, ЕП, и СП. А, отскоро и Лудогорец
Та пускам една къса отпуска и следващата седмица съм под палмите на село да гледам мачовете.
Нито селянки ще ме притесняват, щото знаят, че не са ми на нивото, нито манекенки(да, Обстинацийо!), щото аз не съм на тяхното.
Чист, дестилиран, неописуем кеф.



Тема Re: От днес Европа е [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано08.06.12 10:25



1. На тях им е под достойството да си пуснат на плазмата БНТ :)
2. Нямам проблеми с утрепването на времето, мачове и аз гледам и не ми пука особено, ако някой в това време скучае. И няма начин на четвъртфинал да ми се прави секс, поне докато футболът ми е интересен.
3. Абе тва си е харкор с тениската, но не ме кефи :)

Мисля че не си отделил достойно място за съдиите, свирките, показването на картони и тяхното въздействие върху либидото - съответно на мъже и жени





Тема Re: От днес Европа е [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано08.06.12 10:34



2. Ако докато гледам мач, някой реши, че му се прави секс с мен, ще бъде брутално отрязан


3. Гледам футбол, самият футбол ми е по-интересен от футболистите, но ако има някой готин футболист, който играе добре, го приемам като бонус



Тема Re: От днес Европа е [re: Киро]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.06.12 11:08



Между другото, много се кефя да пускам мач по сръбската ТВ: тамошните коментатори са значително по-готини от нашите педерастчета-татини синчета, до един за логопед, които коментират след Мичмана и "Колегата Галов", лека им пръст...



Тема Re: От днес Европа е [re: Киро]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано08.06.12 12:09



И аз така изживявам по-силно с коментарите. Но по испански телевизии.



Тема Re: От днес Европа е [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано08.06.12 12:20



И румънските са добри, но по-ме кефи звученето на сръбските :)
Иначе там имам само наземни 15-ина програми, наши и техни, чиния не съм сложил, за да не изкушавам допълнително мангалските дегенерати





Тема Re: От днес Европа е [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано08.06.12 12:27



Испанците малко ме притесняват, всеки момент очаквам някой от тях да получи инфаркт.





Тема Re: От днес Европа е [re: nerra]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано08.06.12 12:34



Те явно са специална селекция - с желязно здраве и нерви :) Преди години,като започнах да гледам испанското първенство по испански телевизии се чудех, къде коментаторите държат кислородните бутилки и има ли асистент, който им подава маската, в случай на нужда :)
Много интересно коментират, не само че е емоционално и при възможност футбол и формула - на испански.



Тема Re: От днес Европа е [re: Киро]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано08.06.12 12:35



тези езици, за жалост не ги разбирам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.