Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Има ли  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.05.12 12:32



приятелство между мъж и жена - чисто приятелство, без секс, без задни и подсъзнателни щения?

Аз мисля, че има. Понеже на мен моите приятели - мъже - не ми го вдигат, не ги гледам като мъже, безполови създания са ми, не ме възбуждат, не искам секс от тях, не ми хрумва да флиртувам. Въобще, сложа ли някой в графата "другар" - секс няма да има, съзнанието ми го отхвърля, тялото ми е равнодушно, не мога да си представя секс с този човек, а въображение не ми липсва, поставям си някакви бариери, може би, но по - скоро не чувствам необходимост.
Никога не съм правила връзка с човек, който преди това да ми е бил близък приятел, да сме си другарували дъъълги години, да ме си споделяли за гаджета и накрая да се преоткрием в нова светлина, никога не ми е ставал любим.

Скоро един - иначе толкова симпатичен младеж - ми каза..о, аз гледам на теб чисто приятелски!Да си призная - нямам абсолютно никакви аспирации към него, не ми е до това сега, но, ако трябва да съм напълно откровена - 1/87ма от егото ми бе сритана по кокалчето леееекоо...
Е, как може сега така, как ще ми каже той, че не поглежда не мен както мъж на жена?


Сега той откровен ли е бил или някакви тактики се опита да ми прилага провокативно, нямам идея, пък и енивей. Но вие как мислите?

Възможно ли е наистина да си другаруват мъж и жена без секс, при какви условия се получава това и има ли наистина повод егото ми да реве тъй горчиво?



Тема Re: Има ли [re: impulce]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано16.05.12 12:45



успокой се, моме

аз па искам да те ебъ.

Veni, vidi, vici

Тема Re: Има [re: impulce]  
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано16.05.12 12:48



Типимен пример сме аз и една потребителка от ГЗС с която се запознахме преди 5 години. Излизали сме много пъти и никога не сме правили секс. И сме много добри приятели.





Тема Re: Има ли [re: мapдyk]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.05.12 12:48



Шът, знам. Пиши сега по темата.





Тема Re: Има ли [re: impulce]  
Автор юpaтa ()
Публикувано16.05.12 12:48



така е, и мъжете почнаха да излизат с женски номера


Аз пък гледам на приятелите си мъже като на мъже, с които няма да имам сексуални отношения. Таквиз безполови хич не ми трябват.

Предлагам ти да си поревеш и после да съжалява ...



Тема Re: Има [re: FilerO99]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.05.12 12:52



Добре, ама как така се получи - не те привлича физически, няма магия помежду ви или?
Давам за пример моите момчета, имам един омбре - страшно готин тип, наистина много привлекателен мъж, еми..ми не ми го вдига и това е, гледам го, харесва ми, симпатичен е много оценявам, забелязвам, че мацките много си падат по него, но ..като една ваза китайска го гледам, или маслена рисунка някаква..не ми трепва нищо сексуално. Не е до визия, значи. Вашата тайна на платониката ви каква е?





Тема Re: Има ли [re: юpaтa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.05.12 12:53



Рева, страшно йе..



Тема Re: Има [re: impulce]  
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано16.05.12 12:56



точно така и тя ми бившето ми гадже Яна с което съм правил секс само един път не се привличаме физически и съответно няма никакво напражение в отношенията ни. а иначе конкретно Яна има страхотно тяло, но просто няма никаква химия между нас и именно в това се крие тайната на платониката ни.



Тема Re: Има ли [re: impulce]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано16.05.12 13:05



Спокойно: ти може да нямаш аспирации към тях, но ако и те нямат, ама наистина НИКАКВИ, значи или са импотентни, или педали. Демек нека егото ти е ОК, а отговорът на въпроса ти е : "НЕ".


Само "мръсно" приятелство, което при определени(рядко реализиращи се!) обстоятелства би се реализирало и в едно хубаво изчукване



Тема Re: Има ли [re: Киро]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано16.05.12 13:07



Га бях млада и зелена и аз си мислех, че не може да няма такова нещо като чисто и непорочно приятелство между мъж и жена


Сега вече съм стигнала до извода, че приятелство може да има, но то остава такова най-вече благодарение на това, че си налягат парцалките двете страни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.