Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Голяма скука, бряяяяяяя  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано15.05.12 17:21



какво стана, народе! Какво, какво, какво?! Току не влизам и после ида-гледам скука и празно.
Морската синева препикала клуба-всяка втора тема, нейна, играе го на чест явно, щото инак все парадира, че хич не я ебе за виртуала и си живее само във реала..., тъй , тъй , ама друг път-)))
Гледам, актуалния мод О-саг-О-мелиса е „поръчан” вече, уж изглежда ясно от кого, аз подозирам Върховния ад, или по-известен сред ексмутренските среди като Дебелия (луд) Киро. Чакат се нови избори, всякакви млади гауфончета напъват да сложат ръка върху апетитното ГЗС, особено след като братя Галеви зачезнаха.
Идън, не стига, че не забелязала поздрава ми със снимка на група истински фламингоси от преди месец-два, до три, ами взела да влиза в ролята на други клубарки. Това хубаво-ама резултатът е една-единствена тема, леко скучна и много длъжка-)))
Тук-таме нацвъкани 7-10 теми за рожденици, разбира се моя милост пропусната, че от поздрави и пожелания би се претоварил ДИР-ника, но само да подчертая: навремето се отваряше по една адекватна тема за повода : )))
Същевременно, когато някой се весне и разкаже наситен със секс и еротика сюжет (Рео не знам си къв) никой му не верва. Не ще, ами го и подбъзикват оратта. Тцтцтц, абе тва, че вий висите (все тук) не означава, че някои не стърчат (все там и другаде).
И в крайна сметка: Да ви попитам, ако време на отминалите великденски пости човек трябва да се въздържа не само на Масата, как тогава може (освен непорочно) по Коледа да се сдобие с нова рожба?
Изобщо, вие знаете ли, че някои хора правят любов само за продължаване на поколението? Разбира се, то одма не става, и понекога са нужни ежедневни практики в продължение на цели години, да речем, но……..факт, да го еба! Вие склонни ли сте така? Или искате да се праскате с където, който и както?



EDIT: имал съм си тема-поздрав. Специално от таз трибЮна благодаря на всички и най-вече на Разбирам, също така на майка ми, на баща ми, леля ми, чичо ми, вуйчо ми, шефа ми, шефката ми, на банката, на кучето и на всички мои други добри приятели и недотам!

Редактирано от HA KOЙ MУ ПУKA на 15.05.12 17:30.



Тема Re: Голяма скука, бряяяяяяя [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано15.05.12 18:03



Пукич, нали знаеш, че "авторитетите" не търпят други подобни, особено ако са Авторитети?


А и тълпата обича да аплодира зрелищата, така че....

И да отговоря на въпроса ти: не, не съм склонна да се "праскам", с "който" и "където". Посочи ме с пръст и ме осъди, ако щеш.

Редактирано от BambiBambina на 15.05.12 18:05.



Тема Re: Голяма скука, бряяяяяяя [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор shshtt (пристрастен)
Публикувано15.05.12 18:15



е ми скука, скука, ама и ти нищо за секс не казваш
загради ли нещо ново, как , какво и т.н.
някои от нас няма вече какво да разказваме и сега сме бекграунд или в най-добрия случай от пинг-понг отбора



:)

Тема Re: Посочи ме с пръст и ме осъди, ако щеш. [re: BambiBambina]  
Автор адмирал (андорския флот)
Публикувано15.05.12 18:30



Ъъъъ, защо с пръст?



______________________________
I´m great in bed. I can sleep for days.

Тема Re: Посочи ме с пръст и ме осъди, ако щеш. [re: адмирал]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано15.05.12 18:33



С показалка?





Тема Re: Голяма скука, бряяяяяяя [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано15.05.12 19:44



Ще използвам тъпата ти тема, за да попитам колко човека идват в събота, защото утре ще запазвам места?
Понеже умният модератор не иска да знаете къде ще е срещата, пишете ми бележки!



Тема Re: Голяма скука, бряяяяяяя [re: Obstinacy]  
Автор Leonida ()
Публикувано15.05.12 19:49





Запазваш места? Е тук вече си за бан.



Тема Re: Голяма скука, бряяяяяяя [re: shshtt]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано15.05.12 23:11



а това за бекграунда и пинг-понга треа ми го разшифроваш, бро-)))



Тема Re: Голяма скука, бряяяяяяя [re: Leonida]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано15.05.12 23:11



за бан или за ебан? Щот на всеки се случва да изпусне първата буква





Тема Re: Голяма скука, бряяяяяяя [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Leonida ()
Публикувано15.05.12 23:15



На мен не ми се случва. По първата буква посрещам дори.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.