Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Аз и Eden Flamingo  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.05.12 16:19



Аз и Eden Flamingo ще прекараме поне един уикенд това лято в Равда. Сега, много моля, тези, които не знаят какво се открива тази година на 1 юли в Равда, да не ми влизат с джапанките бумеранг и да ми се хилят с непочистените си от зъбен камък челюсти.
Аз и Eden Flamingo ще сме изкупили много артикули от един много популярен ултра шик онлайн стор.
Аз и Eden Flamingo ще дадем шанс на много мъже да се оглеждат, но не в очилата ни. А в нас.
Аз и Eden Flamingo познаваме bluefan, искам да го знаете! Аз и Eden Flamingo харесваме немски автомобили, а bluefan има основно такива.
Аз и Eden Flamingo не сме виждали грозна жена да слиза от Мерцедес, а вие?
Аз и Eden Flamingo може и да се возим на Мерцедеса на bluefan, а може и да не се возим.
Аз и Eden Flamingo ще колекционираме златни топки. Вие имате ли такива?
а) да б) не в) не знам г) не разбирам въпроса
Аз и Eden Flamingo знаем какво е екстракция... Вие знаете ли? Вие мъдри ли сте?
а) да б) не в) не знам г) не разбирам въпроса



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Obstinacy]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.05.12 16:31



Я да си пробвам новата сигнатура.



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Obstinacy]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.05.12 16:31



Какво е екстракция?



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Lincecum]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.05.12 16:34



Ами нещо такова, като да си извадиш твърдия таван от багажника, само че едното отнема секунди, а другото минути.



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Obstinacy]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.05.12 16:35



Right... got it..



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Lincecum]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.05.12 16:37



Последната ти сигнатура ми разбива сърцето. Трябваше днес да съм на боядисване, но си отложих фризьора... а и аз като тази девойка, която си поставил - чакам, ли чакам, сребърни ми станаха косите от чакане.



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Obstinacy]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.05.12 16:40



Харесвам сребро повече от злато.
Защо го отложи?



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Lincecum]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.05.12 16:43



Защото вчера бях на операция, не искам да излизам сред хора много тези дни. Не е препоръчително. Трябва ми пълен покой.
Операцията беше козметична, спокойно.



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Obstinacy]  
Автор zai4e_v_4a6ka (нобелов лауреат)
Публикувано12.05.12 16:44



ейййййййййй, добре,че ми напомни!!!!! Имам час за зъбен камък другата седмица,чакам от март!!!!! Има редица неща, като например лъснати обувки и хубвия часовник, на които държа....Чистите бели зъби са на....първо място, може би....полудявам,когато по снимки видя фрапираща разлика между бялото на очите и зъбите...а има некви мацки, дето си мислят,че ярко червено червило е ултра фешън....еми Е, но :
1.Далеч не отива на всички, особено ако нямат месести устни като моите
2.СИ С ЖЪЛТИ ЗЪБИ,ЗА БОГА!!!!!!!
За морето-както всяка година-ще си се затворя в нас, което е на 10 минути от плажа,ще заредим с алкохол и от леката трева и от сутрин до вечер ще се въргаляме по райграса, ще се плацикаме в басейна,ще дупим аудиото със сетчета от какао фийлинг,ще се чудим на верандата ли да пием, или на втория етаж с изглед към морето и Балчик...а когато на някоя й свършат цигарите-нашите мили усложливи баскетболисти избръмчават само по хавайки с Веспата до магазина...бтв и двете сте поканени, СИГУРНА СЪМ, че няма да ви се тръгва...


с по-голямо желание, във ваша чест, можем да смъкнем моторната лодка с белите кожени сепарета и да я пльокнем по вода...е,не е като вашите яхта партита и е само 5-6 метра, но пък е мноооооооого бърза
Немски автомобил нямам, но знам защо когато хората казват "немски автомобил" интонацията някак е по-различна...скоро разцъквах едно GLK, напълни ми душата, но както съм шпорила една С-класа бордо...мммм...
а тия дни очаквам да правя тестдрайв на едно CL 65 АМГе.....не знам какъв цвят е, но знам,че ако не те виждат-те чуват през 3 квартала....нямам търпение...
другите въпроси ще ги прескоча,че трябва да чертая :(
Обсти, ти кецове/маратонки носиш ли?
И къде е фламингото, имам да й кажа едни новини



Тема Re: Аз и Eden Flamingo [re: Obstinacy]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано12.05.12 16:46



I see..

Голф клуб ли ще откриват край Равда? Играеш ли голф, колко ти е хендикапът?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.