Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Неомъжена бяла женанови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 15:03



Това звучи направо като предизвикателство, нали? Обаче аз няма да ви разказвам за онези жени, които градят кариера или за другите, които черпят със златно Джони мъжете, като към питието върви и бяла салфетка с разни мъдрости отправени към почерпения. Тоест няма да става дума за героинята, която пее като птица съм свободна, щрака с пръсти и си има ягуар и прочие.
Тук ще говорим за неомъжената бяла жена от село. Бялата неомъжена жена от село, и която живее на село, има срок на годност. Нейният срок на годност е 18+. След това той изтича. Неомъжената бяла жена от село, например на 25, е срам и позор за селото. Това означава, че никой момък не иска да си я вземе и да изкърти нара с нея. Това означава също, че тя е минала през половината село и никого не е убедила в това, че може да се консумира след изтеклия си срок на годност.
Защо ви пиша това? Как защо? Защото наближава Лазаровден.
Предлагането е заложено у българката още от векове... Тя трябва да спазва законите на християнството... да е гиздава, да обикаля по къщите, да пее на стопанина на къщата и в замяна да събира яйца, пари и подаръци. Каква християнка е иначе?
Юнаците на свой ред си избират най-добрата певица, убавица и мома. Естествен подбор, така да се каже.
Има обаче и бракувана стока, която никой не иска и тя остава да залежава в склада на селото. И тази стока така и не влиза в брак. Това е трагедия, разбира се и оттам идва лафът: "Не всеки ден е Великден". За някои той е три часа, за други три дни, три години или триста еди какво си от текста палаво око... Просто не всеки осъзнава какво е "яли, пили и се веселили три дни пред девет царства в десето".
Има поверие, че момичета, ако от малки не лазаруват - ще видят момък само през крив... макарон. Тоест няма да ги вземат за булки.
Най-лошото е, че неомъжената бяла жена от село, например на 25 години, не става и за любовница. Нали се сещате, че всеки юнак ще иска онова, което всички искат - неомъжена бяла жена от града на 18+...
Айде сега всички на хорото. Давайте яйцата да видим - имате ли, нямата ли...
От мен - по едно малко, ама зелено Джони.

Ваша млада и зелена Obstinacy



Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Obstinacy]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 15:21



Между другото, ако още не сте решили къде да пътувате за Великден, предлагам вила, къща за гости, лукс. На село. Цена на нощувка - 500 ле ва. За повече информация - пишете ми на бележки.

Част от вестибюла:





Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Obstinacy]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 15:23



Това е спалнята:



Не се колебайте да се свържете с мен, ако имате въпроси.



Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Obstinacy]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано06.04.12 15:48



Биби, това, което си написала тук е изкуство. Т.е. първата ми спонтанна реакция беше - "заеби, няма да те разберат!". И лошото е, че съм прав. Може би след много години някой случайно ще намери тази тема в архивите и ще и направи от онези литературни анализи, които така мразехме в гимназията. Едва тогава талантът ти ще бъде реално оценен и официално признат. Дори би трябвало да те изучават в училище, така както ние сме изучавали Ботев.
С което искам да ти кажа, че на такъв тип произведение е невъзможно да се откликне адекватно: или просто му се наслаждаваш, както правя аз, или се пулиш като някой Мунчо...

Радостта...



Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Obstinacy]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.04.12 16:07



Аз празнувам

.

Скромността...

Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Vitalite]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 16:08



Ти си волна пеперуда и летиш от цвят на цвят.



Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Obstinacy]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано06.04.12 16:10



Каква актуална тема!
Аз искам да настаня в темата и ще ти покажа точно в коя спалня робите сега ми внасят куфарите. Моето легло е това до чергата на стената и мечката.





Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 16:10



Вятърните мелници са се преборили с Дон Кихот, като гледам. Къв е тоя гейшон в сигнатурата?



Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Obstinacy]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано06.04.12 16:13



То нормално. Повече са, по-големи са и имат по-голям размах. Поне добре, че не те правят вятъра.

Това е трибут към Vitalite, която по този начин се опитвам да свалям.

Радостта...



Тема Re: Неомъжена бяла женанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 16:14



Ти си уникална гъзарка!!!
Впечатлена съм от импровизираното двойно легло, вдясно! А в някои гадни хотели слагат два матрака и ги представят леглата за спалня...
Това в коя американска столица е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.