Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Петък 13нови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано13.04.12 14:17



Здравейте християни и атеисти! Днес е петък. Велики петък. Петък 13.
Днес стоя и се питам: Каква е вината на Фатмагюл?
Кога Димитър стана Джейсън? Кога Сашо стана Съни? Кога Калоян стана Крисчън?
Ако питате къде е секса в темата, ще ви кажа. Крисчън се появява след като родителите му правят секс. Крисчън е кръстен на дядо си Константин, например.

Сега е модерно бащиното име да не е членувано.
Дори детето на Венета и Тихомир се казва Патрик. Патрик Тихомиров Георгиев. Но това е демоде. Патрик Тихомир Георгиев - ето това е тренди.
Никола хубаво име ли е? Повече ли ви харесва Найки, Никсън, Нео?
Разбира се, ако си от периферията и започнеш да пееш в Найт Флайт е неминуемо Петя да е Преслава, Ваня да е Ивана, Галя да е Глория или Галена, Теодора да е Андреа, Димка да е Димана, Валя да е Валентина Кристи.
Тоест и от името си можеш да избягаш.
Обаче колко по-секси е да си Светлана и да дезертираш на Цеца... Ето това е велико.
Аз днес щях да празнувам с моите приятелки, които до една са с красиви имена в планет и после да обикалям храма до планет и на финал да отидем при масите в друго заведение, но съм с температура и няма да успея.
Вие обърнахте ли масата? Минахте ли под нея тоест? Или върху нея направо бяхте?
Като си казвахте името на попа, беше ли ви срам?
Ако искате отговорете, ако искате кажете и каква е вината на Фатмагюл.
Аз искам да ви поздравя с тази

. Чух я в предаването Бащино огнище и се развълнувах.

Мислето добро. Пепел от рози ви желая в този фатален ден.

Името на розата



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Freng ()
Публикувано13.04.12 14:45



В отговор на:

Тоест и от името си можеш да избягаш.




естествено ! като се омъжиш за чужденец в чужбина и без това се говори по фамилни имена в повечето случай

аз моето малко име не го харсвам,българско е, и затова карам на съкратено.обаче и не разбирам модата да се кръщават с чуждоезични собствени имена децата в България с типична Бг фамилия. ако един ден родя ще избера интернационално име като Даниел, Александра, Алекс,Андреас и т.н затова се надявам да бъда на масата днес,то се е видяло,че под маси няма да минавам...
Освен това неодобвявам и българки в чужбина (женени или по баща) с мъжко БГ фамилно име - Нина Добрев например

В отговор на:

Обаче колко по-секси е да си Светлана и да дезертираш на Цеца... Ето това е велико.



+1

относно поздрава много са готини и Фатмагюл и Керим,ама тази Мукадес мне мога да я гледам



Тема Re:нови [re: Freng]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано13.04.12 14:51



И защо не си харесваш българското име?

Между другото, има разлика между име и фамилия. Тоест, ако се омъжиш за чужденец, може да си с друга фамилия, но името и презимето не ти се променят. Ти кажи, може би знаеш по-добре, може би си омъжена за чужденец?

Това ти го пиша в отговор на твоята реплика, към мен, с подчертания цитат, в който аз казвам, че "от името си можеш да избягаш", а ти ми връщаш "естествено ! като се омъжиш за чужденец

".



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Freng ()
Публикувано13.04.12 15:11



не го харесвам защото не могат да го произнасят тук,а англоезичните хора винаги го четат като едно от техните имена,което не е правилно.затова ми се налага да карам на съкратеното си собствено име,което е по интернационално и лесно за произнасяне навсякъде. признавам обаче,че можеше и по зле да е



В отговор на:

Тоест, ако се омъжиш за чужденец, може да си с друга фамилия, но името и презимето не ти се променят.




и какво пречи да го промениш? има държави, в които тази процедура е много улеснена по опита на други българи ,които са си сменяли малките имена. колкото до бащиното име,наличието му считам за напълно излишно, в повечето формуляри няма отделена графа за него и трябва да го вписваш като част от малкото си име,което става много дълго . например на работата във вътрешната система съм вписана с всичките си имена и когато пращам мейл ресипиентът получава два реда с получател...

Редактирано от Freng на 13.04.12 15:12.



Тема Re:Петък 13нови [re: Obstinacy]  
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано13.04.12 15:21



Леле как мразя атеисти!

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: Петък 13нови [re: Obstinacy]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано13.04.12 15:29





Никола е чудесно име. Както и Симеон, Асен, Калоян, Ивайло, Константин, Михаил, Траян. Царствено ми звучат, мъжкарско.
Много харесвам хубави, български, мъжки имена.
Моето е българско, но много странно, не познавам лично друг човек с подобно име, рядко се представям с него, в оригиналният му вариант, обичайно се подвизавам със съкращението леко видоизменено, за да не затруднявам хората.
Често ме питат дали е българско..а аз обяснявам, че по онова време не е имало голям избор, всички са се придържали към Именникът.

Не зная Фатмагюл какъв нумерологичен профил ще има..как ще и го съставят - като на Фатма, или като на Сълзица..примерно. Това е тегава тема.

Сега ще поразведря малко петък 13.





Тема Re:нови [re: impulce]  
Автор Freng ()
Публикувано13.04.12 15:36



В отговор на:

рядко се представям с него, в оригиналният му вариант, обичайно се подвизавам със съкращението леко видоизменено, за да не затруднявам хората.




точно това имах предвид ако реша да си сменям някога малкото име ,никога не бих избрала ново,защото мисля,че това си е късметът на човека ,но ще си запиша съкратеното малко име. промяна обаче е малко вероятна,защото знам ,че ще имам много главоболия с българката администрация

честит РД със закъснение



Тема Re: Петък 13нови [re: impulce]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано13.04.12 15:39



Аспарух, Кубрат, Тервел, Борис... ето това са имена, ако питате мен.
Въобще някой, ако се казва така - да дойде и да ми се представи, стига гаджето му да не е Теодора, ако може.
Аз също много си харесвам името, дори нещо в мен напира да ви го кажа, но няма.
Обаче наистина не разбирам защо Григор би кръстил сина си Едуард, например. Или Лукас. И какво е виновен Фатмагюл, че се казва така?



Тема Re:нови [re: Freng]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано13.04.12 15:43




Аз не бих го сменила..понякога садистично се кефя на озадачените физиономии насреща и питащите погледи, особено от Администрацията.
Почти нямам спомен някой да го е чул и обработил от раз...винаги има един въпрос..как, как ви е името, бихте ли повторили..до откровено простодушното - това как се пише?. Та обикновено подпомагам с жокер..че е с Й - ко.

Така е, късмет си е. Всъщност има голямо значение как те назовават - на мен някои имена ми действат сериозно и дистанциращо (тези с много Р-та например), докато други - някак правят вибрацията на човека много мила.
Когато избирах име на детето ми - исках да е нежно и звучно, да бъде лесно произносимо в чужбина, да има приятно съкращение - т.е. да не предполага груби обръщения от сорта на Мимо, Цецо, Пено, да е женствено.



Тема Re:Петък 13нови [re: Dem Satan verfallen]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано13.04.12 15:58



И аз, но все пак - всички сме хора на този свят... и носим чувства святи, и всички имаме сърца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.