Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Докторе, кажинови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.04.12 13:16



Здравейте психоаналитици!
Нека си направим една групова психоанализа. Масово хората не знаят какво е това, но аз вярвам във вас! Масово хората експлоатират тези думи и рискуват много. Масово хорате на са ходили никога на псиохонализа. Масово хората не знаят колко струва посещение при психоналитик.

Заповядайте да си говорим за Юнг и Фройд.
Заповядайте да споделите за вашата лична анализа.
Заповядайте - диванът е ваш.



Тема Re: Докторе, кажинови [re: Obstinacy]  
Автор дфч (sex addicted)
Публикувано07.04.12 13:20



като прочетох фройд и помислих че за мен говориш.Аз не сьм го чел обаче,по принцип не обичам да чета книги.За какво искаш да си говорим?Ти можеш ли да ми направиш психопортрет само по това което сьм писал в клуба?



Нямам сигнатура,заради Льчезара

Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Freng ()
Публикувано07.04.12 13:39



В отговор на:

Тия дето се нареждат,мисля че вьтрешно имат нужда с някой да се обиждат виртуално и това им носи някаква наслада за душата,те не го приемат насериозно а като начин на забавление.А на нас ни изглежда сериозно...идеята е да има караница,вьзбужда ги това.Тая тема беше провокативна,целта беше един човек да се засегне и да почне да нарежда...








Тема Re:нови [re: Freng]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.04.12 13:55



Какво в този ти постинг отговаря на моя в тази тема?



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Freng ()
Публикувано07.04.12 15:13



извинявам се,взех целукупността от твоите теми





Тема Re: Докторе, кажинови [re: Obstinacy]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано07.04.12 18:18



Доктор Обстинаси,

Аз искам да полегна на диванчето ти и да обсъдя с теб влечението си по фитнес инструктори. Преди малко се върнах от фитнес - първа сесия с новия инструктор, който не е всъщност нов, аз и преди тренирах с него, но така да се каже го освободих тогава. И защото не бяхме тренирали от около 8 месеца някъде, сега ми е като чисто нов. Няма нужда да обяснявам, че изглежда уникално добре, нали? През този един час, който току що преживях, аз му разглеждах тялото до моето, около моето и чух следните неща:

"Разтвори си краката още малко"

"Дупето го дай към мен"

"Да, точно така, гърдите ти да са опрени плътно до стената, колената също, а сега започни да се спускаш бавно надолу, много бавно, точно така, харесва ти, нали"

Обаче най-накрая дойде времето за разтягане... и вече беше неудържимо...
"Сложи крака си на рамото ми"
"Трябва да си сложа ръката под дупето ти"
"Сега ще те разтворя повече"

После получих смс, че нямал търпение да тренираме пак. Не знам как е възможно да тренирам в следващите три месеца, без да го изкъртя от секс на четвъртия. Защо, доктор Obstinacy, аз имам такова влечение към мъже с хубави тела, които ми издават заповеди, за което аз им плащам?



Тема Re: Докторе, кажинови [re: Obstinacy]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано07.04.12 19:30



Ще ти кажа, че в Бело Левуново не останаха мъже.

Други проблеми просто нямам и не се опитвам да си създавам, чрез срещи с мъже извън Бело Левуново.



Тема Re: Докторе, кажинови [re: ellynora]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано07.04.12 19:57




ама с глас!



Тема Биранови [re: Obstinacy]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано07.04.12 20:23



Дай да отворим по бира и кажи какво те мъчи... къде те сърби непочесаното...



Тема Re: Докторе, кажинови [re: Eden Flamingo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.04.12 20:35



Мис Eden Flamingo, добре дошли на кушетката!

Нека започвем от това, че несъзнаването не съдържа само някакъв потиснат материал, а е като една съкровищница на ценности. Неща, за които ние не сме осъзнати. С анализа, ние с вас, трябва да се опитаме да намерим изтласкания вход на съкровищницата. Съзнаването и несъзнаването приличат на айсеберг, съзнанието е върхът, а долната част е невидима.
Хубавото облечено тяло е само върхът на айсберга. Хубавото съблечено тяло вече е катастрофа. Корабът вече потъва. Ние за последното не се притесняваме, защото аз ви призовавам пак да си спомним финала на "Титаник".

Малко за телата:
Всяко тяло запазва състоянието си на покой или на равномерно и праволинейно движение дотогава, докато външна сила не го изведе от това състояние.

Ако едно тяло действа на друго тяло с дадена сила, то винаги второто тяло противодейства на първото с равна по големина и противоположна по посока сила, приложена в точката на взаимодействие.

Заповедите могат да ви бъдат раздавани единствено, когато вие сте по спортен екип - тоест вие разбирате уникалността на ситуацията. Заповедите са в залата, законите извън нея.

Плащането - Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие. Вашата инвестиция ще бъде... хм възнаградена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.